Pokémon GO’nun ilk efsanevi Pokémon’u nerede olacak?

Pokémon GO’nun ilk efsanevi Pokémon’u nerede olacak?

San Diego Comic Con'da bir şeyler oluyor.

Pokémon GO dünyayı kasıp kavuruyor. Hatta çıkmasının üstünden kısa bir süre geçmesine rağmen, bir oyuncunun tüm Pokémon’ları yakaladığını da öğrendik. Ancak, o işsiz arkadaş bile, herhangi bir efsanevi kuş Pokémon’a sahip değil. Çünkü, bu Pokémon’lar henüz aktif değil. PhillyD rumuzlu YouTuber’ın, Twitter hesabında yaptığı açıklamaya göre, bu Pokémon’ları San Diego’daki Comic Con etkinliğinde göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

phillyd

Phil De Franco, gönderide tam olarak, “Küçük bir kuş bana, eğer ilk efsanevi kuş Pokémon’unu yakalamak istiyorsak, yarın öğleden sonra saat 2-3 arasında, H salonunda olmamız gerektiğini söyledi.” şeklinde konuştu. Tabii Phil De Franco’nun bahsettiği salon, San Diego Comic Con etkinliği bünyesindeki H salonu. Söz konusu tarih ve saat ise 25 Temmuz 2016, öğleden sonra 2-3 arası.

featured-max-cp-1-696x391

Söz konusu efsanevi Pokémon veya Pokémon’lar ise, oyunda Valor, Instinct ve Mystic takımlarının logolarındaki Pokémonlar. Pokémonların isimleri ise sırasıyla; Moltres, Zapdos ve Articuno.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

3232323-725x375

Henüz bu haber için resmi bir doğrulama yok. Ancak, San Diego Comic Con’da Pokémon GO ile ilgili bir bomba patlamasını bekliyoruz. Eğer bu haber doğruysa, Niantic’in dünyanın diğer bölgelerinde bu Pokémon’ları oyunculara nasıl ulaştıracağı ise ayrı bir muamma. En yeni Pokémon GO haberleri için LeaderGamer’ı takip etmeye devam edin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.