Pokémon GO’da 40. seviyeye gelindi!

Pokémon GO’da 40. seviyeye gelindi!

Bu hızı ancak hileyle açıklayabiliriz.

Biz hala Pokémon GO‘da 20. seviyeyi atlamaya çalışırken, oyuncular 40. seviyeye (zirve) ulaşan bir kişiyi konuşuyor. Luca adlı Pokémon GO oyuncusu (Reddit adı _problemz), 40. seviyeye ulaşarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki bunun sırrı nedir? Elbette ki hile!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

40

Pokémon GO Reddit adresinde açıklama yapan oyuncu, “Aslında oyunu oynamadım. Sadece oyundaki bazı açıkları gördüm ve bunları fırsatı çevirdim.” diye konuştu. Luka, “Bu kritik açığı kimseyle paylaşmayacağım ve hesabı da sileceğim.” dedi. Anlaşılan Luka, dürüst bir hacker çıktı! Pokémon GO oyununda 1-30 seviye arasındaki ödülleri zaten biliyoruz ancak Luka oyuncusunun görselleri 40. seviye ödüllerini bizlere gösteriyor. Bunlarsa, 40 adet Hyperball, 40 adet Top Trank, 40 adet Top Beleber ve yine 40 adet Himmihbeere‘in yanı sıra Lock Module ve Lucky Egg gibi hediyeler.

403

Niantic yaptığı açıklama ile oyunun son seviyesinin 40 olarak kalmayacağını ve daha da artacağını açıklasa da şuan son sınır olarak 40. seviye görünüyor . Luka yaptığı açıklamada, ” 39. seviyeden 40.  seviyeye geçmek için 20 milyon XP almak gerek.” dedi. Bir PokeStop‘dan maksimum 50 XP kazanılıyorken, 20 milyon XP için ne kadar zaman harcamak gerektiğini siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.