Pokémon GO oyuncularına sınırsız mobil internet!

Pokémon GO oyuncularına sınırsız mobil internet!

T-Mobile oyuncuları anlıyor.

T-Mobile’dan gelen resmi bir açıklama ile birlikte, tüm Pokémon GO oyuncuları sevindi. Çünkü gelen bu açıklama, T-Mobile’ın bu popüler Pokémon oyununu oynayan herkese ücretsiz ve sınırsız mobil internet verecek olmadıydı. T-Mobile yaptığı açıklamada, müşterilerine 19 Temmuz 2016 tarihinden itibaren sadece Pokémon GO üzerinde kullanabilecekleri sınırsız ve ücretsiz bir mobil internetin verileceğini belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

pokemon_go-2

T-Mobile’ın teklifleri tabii ki bu kadar ile sınırlı değil. Firma, yine aynı oyunculara ücretsiz Lyft hizmeti verecek. Tabii bu ücretsiz ulaştırma hizmeti için bir Gym veya PokéStop noktalarına gitmeniz gerekiyor ve mesafe en fazla 15 dolar ücret tutacak uzaklıkta olmalı. Bunun haricinde yine aynı firma, telefon aksesuarlarında da %50 indirin yapmakta Pokémon GO oyuncularına. Bu aksesuarlar taşınabilir şarj cihazı gibi şeyler olarak belirtiliyor.

Anlaşılan T-Mobile bir şekilde Eskişehir’deki ücretsiz çay ve kahve sistemimizi duymuş ve biraz değiştirerek, kendi kampanyalarını yapmak istemiş. Ne diyelim? Tebrik ediyoruz kendilerini .

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.