Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 13.12.2016

Niantic sözünü tuttu ve oyuna yeni Pokemon'ları ekledi!

Hatırlarsanız, 12 Aralık 2016'da Niantic'in Pokemon GO'da ki Pokemon'lar hakkında yeni bir açıklama yapacağından bahsetmiştik. İşte o açıklama yapıldı ve Niantic ağzındaki baklayı çıkardı.

Pokemon GO'ya yeni gelen güncelleme ile birlikte oyuna yeni Pokemon'lar eklendi. Bunlar ikinci jenerasyon bebek Pokemon'lar. Yani o herkesin uzun zamandır beklediği üyeler! Pichu, Togepi, Cleffa, Magby, Igglybuff, Tyrogue, Elekid ve Smoochum oyuna eklenirken, Pikachu'nun noel baba şapkalı özel bir hali de sınırlı süreliğine oyuna eklenecek. Pokemon Silver ve Pokemon Gold oyunlarından tanıdığımız bebek Pokemon'lar bir kenara, özel Pikachu'nun 29 Aralık 2016'da oyundan kaldırılacağını belirtelim.

Pokemon GO 06 Temmuz 2016’da yayımlanmış, Android ve iOS platformlarında oynanabilen bir Arttırılmış Gerçeklik (AR) oyunudur. Bu haberimize tıklayarak, sizlere özel hazırladığımız Pokemon GO haberimize ulaşabilirsiniz.  Ayrıca, 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de çıkacak oyunları ise bu haberimizden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.