Pokémon GO oyuncuları, bu yaz efsanevi Pokémonlarla karşılaşacak

Pokémon GO oyuncuları, bu yaz efsanevi Pokémonlarla karşılaşacak

Siz hangi efsanevi Pokémonları görmek isterdiniz?

Geçtiğimiz sene Pokémon GO‘nun çıkışından bu yana efsanevi Pokémonlar hep oyuncuların beklediği Pokémonlar oldu. Neyse ki, Niantic tarafından yapılan açıklamaya göre, daha fazla beklemeye gerek kalmayacak. Yani, az daha beklemek gerekli, fakat sonrasında efsaneler bizimle olacak. Geliştirici ekibin global pazarlama sorumlusu Archit Bhargava‘nın yaptığı, “Bu yaz efsanevi olacak.” sözlerine dayanarak, efsanevi Pokémon bekleyişimizin sona erdiğini söyleyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Pokémon GO

Şimdi, gelelim neden böyle bir şey söyleyebildiğimize. Niantic‘in CEO koltuğunda oturan John Hanke efsanevi Pokémonlar ile ilgili olarak, “Kesin bir şekilde bu yıl çok daha fazlasını göreceğiz.” demişti Wired‘ın Alman ekibine. Şimdi ise, Archit Bhargava 21. Yıllık Webby Ödülleri esnasında, “Bu yaz efsanevi olacak.” şeklinde bir cümle kurdu. Daha önceden geleceği bildirilen efsanevi Pokémonların, biz oyuncularla ne zaman buluşacağını artık öğrenmiş olduk.

Haberimizde belirttiğimiz açıklamaların oyunun global pazarlama sorumlusundan geliyor olması, efsanevi Pokémonlar konusundaki tahminleri fazlasıyla doğruluyor. Sonuçta şirket içerisinde bile büyük bir konuma sahip birinin, büyük bir etkinlik esnasında, böylesi büyük sözleri boş yere etmeyecektir. Efsanevi kuş Pokémonların zaten oyun içerisinde mevcut olduğu biliniyor, acaba Niantic başka hangi Pokémonları ekleyecek? Ayrıca, siz hangi efsanevi Pokémonların gelmesini isterdiniz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.