Pokémon GO, Mew ve Mewtwo gibi destansı Pokémonlar ile yakında buluşabilir

Pokémon GO, Mew ve Mewtwo gibi destansı Pokémonlar ile yakında buluşabilir

Niantic, Inc., 2017 yılı içerisinde büyük değişiklikler yapacak gibi görünüyor.

Pokémon GO, her geçen zaman ile oyuncuları sevindirecek haberlerle tekrar ve tekrar ortaya çıkıyor. Bu sefer ise oyunun geliştirici şirketi olan Niantic, Inc.’in CEO koltuğunda oturan John Hanke, oyunda karşılaşacağımız, bulunduğumuz yıl olan 2017 henüz bitmeden yeni içerikler konusunda, Wired isimli derginin alman sürümüne sevindirici bilgiler verdi. Verilen bilgilere ve son gelişmelere göre, oyuna getirilmesi planlanan gym sistemi ile takas sistemi konusundaki değişikliklerin beraberinde, oyuncuları Mew, Mewtwo gibi destansı pokémonlar da getirilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

pokémon go 1

Wired’ın alman sürümünün John Hanke’ye Mew, Mewtwo, Articuno, Zapdos ve Moltres’i sormasının ardından, buna cevap olarak John Hanke, “Bu yıl daha fazlasını göreceğimizi kesinlikle belirtebilirim.” yanıtını verdi. Game Developers Conference 2017 esnasında da, şirketin öne çıkan isimlerinden biri olan kıdemli ürün yöneticisi görevindeki Tatsuo Nomura, Polygon ile yaptığı konuşmada oyundaki gymler konusundaki fikirlerini dile getirmiş ve bu konuda da ilerleyen zamanlarda bir değişiklik görebileceğimizi belirtmişti. Oyunun ilk çıkış tarihi olan 6 Temmuz 2016’dan beri hayranlar tarafından en çok istenilen takas sistemi ve destansı Pokémonlar, yakın zamanda ortaya çıkan bilgilerden yola çıkacak olursak eğer 2017 yılı içerisinde biz oyuncularla buluşacak gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyun içerisinde karşılaşacağımız takas sistemi, gymlerin işleyiş prensipleri ve gelecek olan destansı Pokémonlar gibi yepyeni içerikler ister istemez heyecanlandırıyor oyuncuları. Oyunu böylesine büyük ölçüde değiştirecek olan güncellemelerin uğraştırıcılığı ise, az çok tahmin edilebilir derecede olması sebebiyle tartışmaya bile gerek yok. Fakat, aklımızda öyle bir tahmin var ki insana, “Olur mu olur.” dedirtiyor. 2017 yılı içerisinde 3 büyük güncelleme ile karşılaşacağımız belirtilmişti ve anlaşılan bahsi geçen 3 büyük güncellemenin içeriği çoktan belli oldu bile. Destansı Pokémonlar, gym sisteminin işleyiş prensibi konusundaki büyük değişiklikler ve uzun süredir çok beklenen, artık en sonunda geleceği belirtilen takas sisteminin 3 büyük güncelleme yerine tek büyük güncellemede birleştirilip, oyunun çıkış tarihi olan 6 Temmuz 2017 tarihinde, oyunun çıkışını kutlamak ve insanları tekrar o zaman olduğu gibi sokaklara dökerek olay olmak gibi amaçlarla oyunculara sürülebilir. Bu sadece bir tahminden ibaret tabii ki, fakat yine de olma ihtimali de yok değil, her ne kadar çok düşük bir ihtimal de olsa. Pokémon GO’nun geliştiricisi olan Niantic, Inc., ilerleyen zamanlarda daha detaylı bilgilerle karşımıza çıkarak bizleri bilgilendirecektir resmi olarak, heyecanla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.