Menü
https://leadergamer.com.tr/dead-rising-4k-ekran-goruntuleriyle-gozlerinizi-bayram-ettirecek/
Pokemon GO 15 Eylül 2016 14:47

Pokémon GO, büyük ihtimalle oyuncular arası savaşlara kavuşacak

Ne kadar erken olduğu önemli.


Niantic, oyuncuların taleplerini dinlememesi yüzünden oluşan kara şöhretinden nihayet kurtuluyor. Tam 10 milyon oyuncu kaybettikten sonra aklı başına gelen şirket, oyuncular arası savaşları da Pokémon GO’ya ekleyeceğinin sinyalini veriyor. Niantic’in başı John Hanke, oyuncular arası savaşların geleceği hakkında konuştu.

Pokémon GO

TechCrunch ile yaptığı bir röportajda, oyuncular arası savaş üzerine sürekli konuştuklarını belirten John Hanke; bu konuyla ilgili “10 yaşında bir oğlum var, birlikte oyun oynuyoruz. O da Pokémon GO’da arkadaşlarıyla savaşabilmek istiyor. Oyuncular arası savaş, en çok konuştuğumuz konulardan birisi. Büyük ihtimalle yol haritamızda da yer alacak.” şeklinde bir açıklamada bulunuyor. Er ya da geç oyuncular arası savaşa kavuşacağımızı buradan anlayabiliyoruz.

Takas sistemi üzerindeki tartışmaların da devam ettiğini belirten Genel Müdür, bu sistemi ne zaman göreceğimize dair bir ipucu vermiyor. Pokémon GO, oyuncuların isteklerine göre şekillenmeye başladı; ancak kaybedilen hayranların geri geleceğini sanmıyoruz. Sizler de düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın, oyuncular arası savaş sistemi gelirse oyuna geri döner misiniz?

Yaşar Baturalp Editör