Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.01.2023

Pokemon şu anda bir sonraki sezonda Ash olmadan devam etmeden önce son bölümleri gösteriyor. Anime, sonunda son maceraları için yıllar boyunca topladığı tüm Pokemonları kullanmasına izin verdi. Böylece, yüksek bir notla sona eriyor. Ash her zaman seyahat ettiği yeni yer için tamamen yeni bir Pokemon takımı yakaladı. Şimdiye kadar franchise boyunca yinelenen bir tema oldu bu. Arada bir hayranların favorilerinin kısa süreli geri dönüşleri oldu elbette. Fakat, 25 yıllık seyahatinde sürekli olarak yeni işler peşindeydi.

Ash son bölümlerinde hangi Pokemon seçimlerini yaptı?

Pokemon Aim to Be a Pokemon Master şu anda Japonya'da Master özel serisinin parçası. Bu son serinin ilk bölümünde Ash, Pokemon Journeys esnasında küresel şampiyonluğu kazandıktan sonra dünyayı dolaşıyor. Ash burada uzun zamandır takımında olmayan Pokemonları kullanmaya başlıyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda çeşitli Pokemonları kullanıyor. Ayrıca, kendisine yardım etmeleri için onları başka yerlerden çekiyor.

Pokemon Aim to Be a Pokemon Master'ın ilk bölümünde Ash'in Pokemon Journeys'de kullandığı takımı kullanmıyor. Donphan, Sceptile, Noivern ve Buizel'i kullanıyor. Hayranların Ash'ten çok uzun zamandır görmeyi umduğu türden takım değişiklikleri var. Dahası, bunların her birinin seyahatlerinde farklı bir dönemden geldiği açıkça belli. Ne yazık ki, dünya şampiyonasında yarışırken gerçekleşmemişti. Ancak en azından şimdi oluyor. Aslında, Ash'i daha önce de bu kadar güçlü görmek isterdik. Fakat, bugünlere nasipmiş. Canın sağ olsun Ash! Seninle tanışmak güzeldi. Şimdi, Ash ile son Pokemon bölümleri dışında da tavsiye verelim.

Şimdi, Trainwrecks popüler Twitch yayıncıları hakkında önemli açıklamalar yaptı yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Bu yazımızda, çok da eski olmayan bir dramadan bahsettik. Ayrıca, Call of Duty Modern Warfare 2 Twitch drop ile ilgili her şey rehber yazımız da var. Tabii, geçti Bor'un pazarı fakat gelecekteki benzer etkinlikler için de bir rehber olacaktır. Bir de, Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri yazımızı tavsiye ederiz. Sonuçta, merakla beklediğimiz bir oyun. Sadece bizim değil, herkesin merak ettiği bir oyun. Dahası, yeni gereksinimler açıklandı. Kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.