Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 22.12.2016

Playstore'dan oyunculara 8 farklı kampanya teklifi var!

Playstore-buyuk-yil-sonu-kampanyasi-basladi87563_0

Türk Telekom'un çevrimiçi oyun satış platformu olan Playstore, 2016'nın bitiminden önce 8 farklı kampanya ile oyuncuların karşısına çıkıyor. 8 farklı kategoride birçok oyunun indirime girdiği Playstore kampanyalarını, sizler için listeledik.

İlk kampanya, Prince of Persia serisine ait. Tam 5 Prince of Persia oyunu, %50 indirim ile Playstore'da bulunuyor. Pers savaşçısının heyecan dolu maceralarını deneyimlemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat! Playstore boş durmuyor ve ikinci kampanyasını Devolver Digital firmasına ait oyunlara yapıyor. 10'dan fazla oyunu %75 ve %85 gibi indirim oranlarında bulabilirsiniz. Playstore kampanyalarında Ubisoft sahne almaya devam ediyor. Popüler birçok Ubisoft oyununda %30, %34, %50 gibi indirim oranlarını, Ubisoft Yıl Sonu kampanyasında bulabilirsiniz. Eğer Ubisoft ismini fazla duymaya başladıysanız, Playstore'da daha değişik bir kampanya var: Microids Kampanyası. Firmaya ait oyunlar, %70, %75 gibi indirim oranlarına sahip. Özellikle Mysterious Island serisini mutlaka oynamalısınız!

Peki ya Mass Effect? EA'nin sevilen serisi Mass Effect'e de ait bir kampanya da mevcut. Mass Effect serisinin üç oyununu, ayrı ayrı olarak 20 lira bandından aşağıda bulabilirsiniz. Yeni çıkacak Mass Effect: Andromeda öncesi iyi bir alıştırma olabilir. "Bana Mass Effect" yetmez diyenler için ise Electronic Arts firmasına ait bir "EA Yıl Sonu Kampanyası" mevcut. Bu yılın popüler oyunları olan Battlefield 1, Titanfall 2, FIFA 17 ve fazlası indirimde! Ayrıca 2K Games'e ait bir kampanya da var: "2K Yıl Sonu Kampanyası." Halen Mafia 3'ü oynamamış olanlar için büyük bir fırsat. Son olarak, Playstore simülasyon oyunları ile karşımıza çıkıyor. Simülasyon Kampanyası adı altında yapılan kampanya, Test Drive Unlimited 2 başta olmak üzere denemeniz gereken birçok simulasyon oyununu cazip indirimler ile sizlere sunuyor.

2016'nın son kampanyalarından sayılabilecek Playstore kampanyaları bu şekilde. Aranızda bu oyunları, bu kategorileri denememiş olanlar var ise mutlaka bu kampanyayı kaçırmamalı!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.