Playstore indirim yapmaya doymuyor!

Playstore indirim yapmaya doymuyor!

Tam 5 farklı kampanya oyuncuları bekliyor.

Playstore, oyunsuz geçen şu yaz aylarını hareketlendirmek adına 5 yeni kampanya başlattı. Birçok oyunun indirime girdiği bu kampanyada başı tabii ki klasik hafta sonu kampanyası çekiyor. Bu kampanya dahilinde oyuncuları Resident Evil 6, Risen 3: Titan Lords, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, Tom Clancy’s The Division ve Hearts of Iron III gibi popüler oyunların büyük indirimleri bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

1297795

Playstore’un gerçekleştirdiği bu indirim tufanında, hafta sonu kampanyasını bir Bandai Namco kampanyası takip ediyor. Bu kampanyada ise Project CARS – Game of the Year Edition ve Dark Souls II: Scholar of the First Sin gibi popüler oyunlar bulunmakta. Eğer bu kampanya sizin için yeterli değilse, bir de Microids kampanyası bulunuyor. Bu kampanyada ise Chicago 1930, Iron Storm ve Robin Hood: The Legend of Sherwood gibi oyunları ucuz fiyatlara bulabilmek mümkün.

Tüm bu saydığımız kampanyalar haricinde Playstore bir de Disney kampanyası ve Libredia kampanyası hazırlamış durumda. Bu kampanyalar dahilinde ise oyuncuları Finding Nemo, Indiana Jones and the Fate of Atlantis, The Dig, Airport Simulator, Blaster Simulator, Heavy Weight Transport Simulator, Military Life: Tank Simulator, Rail Cargo Simulator, Skyscraper Simulator, Woodcutter Simulator 2012 ve Trucker 2 gibi oyunlar bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.