Canlı LeadergamerTV PUBG oynuyoruz

Playstore üzerinde Grand Theft Auto ve Tom Clancy’s serilerinin kampanyaları başladı

Playstore üzerinde Grand Theft Auto ve Tom Clancy’s serilerinin kampanyaları başladı

Bu fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Eğer şu sıralar kendinize oynayacak ucuz oyun arıyorsanız, Playstore ekibinin başlatmış olduğu Grand Theft Auto ve Tom Clancy’s kampanyaları mutlaka ilginizi çekebilir. Öncelikle Tom Clancy’s kampanyasından bahsedelim. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Tom Clancy’s kampanyasında Tom Clancy’s The Division: Underground, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – Gold Edition, Tom Clancy’s Splinter Cell ve Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 gibi birçok o seriye ait popüler oyun, indirimli fiyatlar ile bulunuyor.

Playstore üzerinde Grand Theft Auto ve Tom Clancy's serilerinin kampanyaları başladı

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Grand Theft Auto kampanyasında ise Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto: San Andreas ve Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City gibi klasik yapıtlar bulunuyor. Eğer bu iki seri de hoşunuza gitmiyorsa Mafia kampanyasına yönelebilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Mafia kampanyasında Mafia II – Digital Deluxe Edition, Mafia II DLC: Joe’s Adventure  ve Mafia III – Deluxe Edition gibi yapıtlar var.

Son olarak bir de bahsedebileceğimiz Kalypso & Topware kampanyası bulunuyor. Playstore ekibinin başlattığı bu kampanyada ise Tropico Trilogy, Grand Ages: Rome, The Metronomicon, Two Worlds GOTY gibi oyunlar bulunmakta.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın