Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.09.2020

PlayStation sunumu bildiğiniz üzere yapıldı ve bu sunum esnasında oyunculara PS5 fiyatları ve bir sürü de oyun gösterildi. Sunum esnasında gösterilen oyunları da, bu haberimizde sizlerle paylaşmak istedik. Şimdi, sırada PlayStation sunumu esnasında gösterilen tüm oyunlar listemiz yer alıyor.

PlayStation sunumu esnasında gösterilen tüm oyunlar

Açılış

Final Fantasy XVI

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Hogwarts Legacy

Call of Duty Black Ops Cold War

Resident Evil 8 Village

Deathloop

https://www.youtube.com/watch?v=CkRmi9E5lm4

Devil May Cry 5 Special Edition

Oddworld Soulstorm

Five Nights at Freddy's Security Breach

Demon's Souls

Fortnite

PlayStation Plus Collection

PlayStation 5 fiyatları

https://www.youtube.com/watch?v=HEOCWHkBtqw

God of War Ragnarok

https://www.youtube.com/watch?v=mpiOFgKvICs

PlayStation sunumu esnasında gösterilen oyunlar bu şekilde oldu. 1 saate yakın bir süre boyunca bizlerle paylaşılmış olan yayında gösterilen yapımları bu şekilde izleyebilirsiniz. Dilerseniz, yayın tekrarına hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan da göz gezdirebilirsiniz. Malum, yayın geç saatlerde yapılmış olduğu için izleme fırsatınız olmamış olabilir. Öncelikle hepsini bir arada paylaşmak istedik, daha sonrasında ise önemli olan yapımlar için tek tek sizlerle bilgiler ve detaylar paylaşacağız. Bu yüzden, gözünüz üzerimizde olsun.

Sony ekibinin PlayStation 5 yayınında Türkiye fiyatlarını açıklamaması üzerine PlayStation Türkiye ekibinin ne diyeceğini beklemeye başladık. Her ne kadar henüz bir şey söylememiş olsalar da, çok sürmeden net bir şeyler söyleyeceklerine inanıyoruz. Tabii, gerekli bilgiler paylaşıldığında, biz de haberlerimizde sizlere bu fiyat etiketlerini paylaşacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.