PlayStation Store üzerinde Destiny indirimi başladı

PlayStation Store üzerinde Destiny indirimi başladı

Destiny 2 için hazırlanmak istiyorsanız, bu indirimi değerlendirebilirsiniz.

Hatırlayacağınız üzere, 30 Mart 2017 tarihinde Destiny 2 resmi olarak duyuruldu ve bu oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek. Başarılı serinin ikinci oyunu, ne yazık ki ilk oyundan tamamen bağımsız olmayacak. İkinci oyunda karşılaşacağınız yardımcı karakterler ve düşmanlar, ilk oyunda daha önceden karşımıza çıkmış olacak. Bu yüzden, devam oyunundan tam olarak zevk alabilmek için serinin ilk oyununu oynamanız gerekebilir. Bu gerekliliği içinizde hissediyorsanız ve bir PlayStation 4 oyuncuysanız, PlayStation Store üzerinde açılmış olan Destiny indiriminden yararlanmak isteyebilirsiniz efendim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayStation Store üzerinde Destiny indirimi başladı

Destiny: The Collection, Destiny: The Taken King ve Destiny: Rise of Iron, PlayStation Store üzerinde 3 Nisan 2017 tarihine kadar indirimde kalacak ve oyunu ucuz fiyatlara satın alabileceksiniz. Fiyatları soracak olursanız, hemen söyleyelim. Oyunun indirimli fiyatları, paket sırasına göre 75 TL ve 38 TL. Destiny: Rise of Iron paketinin fiyatını göremiyoruz çünkü istenen ürüne sahip değiliz. Bu konuda bizleri aydınlatırsanız, memnun kalacağız. Hemen haberimizi güncelleyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Güncelleme: Destiny: Rise of Iron fiyatı 66.74 TL

Eğer bu 3 paket de sizin ilginizi çekmiyorsa, yine PlayStation Store üzerinde 5 Nisan 2017 tarihine kadar sürecek bir indirim bulunuyor. Bu indirim dahilinde Mortal Kombat X ve Mortal Kombat XL oyunlarını ucuz bir şekilde alabiliyorsunuz. Yalnız küçük bir not geçelim, eğer Almanya üzerine bağlı bir hesabınız varsa, bu iki oyunu da satın alamayabilirsiniz çünkü bu indirim, Almanya sınırları içerisinde geçerli değil.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.