Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 18.11.2017

Microsoft ardından Sony de PlayStation Store üzerinden Black Friday 2017 indirimlerini başlattı. Fakat küçük bir detay var, bu indirimler henüz ülkemize gelmedi, sadece Kuzey Amerika hesapları üzerinden ulaşılabiliyor. Yine de bu durumun bir problem olacağını düşünmüyoruz çünkü birçok PlayStation Network üyesinin 1'den fazla ülkede hesabı bulunuyor. Eğer sizin de Kuzey Amerika bölgesine ait bir hesabınız varsa, hemen Black Friday 2017 indirimlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Fakat sadece Türkiye hesabınız bulunuyorsa da merak etmeyin, Sony çok yakın zamanda Black Friday 2017 indirimlerinin dünya çapında başlayacağını belirtti.

PlayStation Store üzerinde Black Friday 2017 indirimleri başladı

Microsoft ekibinin başlattığı Black Friday 2017 indirimlerinde olduğu gibi, eğer sizler de bir PlayStation Plus üyesi iseniz, bu indirimlerden hemen yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Fakat PlayStation Plus üyesi değilseniz, bu indirimlerden yararlanabilmek için birkaç gün beklemeniz gerekecek. Şu an Kuzey Amerika bölgesinin PlayStation Store sisteminde ASASSIN’S CREED ORIGINS – GOLD EDITION, DESTINY 2 – GAME + EXPANSION PASS BUNDLE, MARVEL VS CAPCOM INFINITE DELUXE EDITION, OVERWATCH – GAME OF THE YEAR BUNDLE, SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE GOLD EDITION ve WWE 2K18 DIGITAL DELUXE BUNDLE gibi oyunlar indirimde bulunuyor.

Dediğimiz gibi, Black Friday 2017 indirimleri şu an sadece PlayStation Plus üyelerine fakat bu indirimler birkaç gün sonra herkese açıldığı zaman listeye yepyeni oyunlar da eklenecek. Yani, eğer şu an aradığınız oyunu bulamıyorsanız, dert etmeyin. Önümüzdeki günlerde eklenecektir. Ayrıca bu konu hakkındaki yeni detaylar için de bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.