Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.06.2021

Her ay olduğu gibi bu ay da Sony ekibi PlayStation Plus üyelerine bedava oyunlar sunmaya devam ediyor. PlayStation Plus Temmuz 2021 ayı için Sony ekibi tarafından duyurulan oyunlar, oyuncuların yüzlerini güldürecek cinsten. Zira, bahsini ettiğimiz yapımlar A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops 4 ve WWE 2K Battlegrounds’tan oluşuyor.

PlayStation Plus Temmuz 2021 oyunları:

  • A Plague Tale Innocence
  • Call of Duty Black Ops 4
  • WWE 2K Battlegrounds

A Plague Tale Innocence‘tan bahsedelim önce. Hikayesine göre veba, Fransa Krallığı’nı kasıp kavuruyor. Amicia ve küçük kardeşi Hugo, hastalığın harap ettiği köylerde Engizisyon tarafından takip ediliyor. Yolda, diğer çocuklarla güçlerini birleştirmeleri ve ateş ve ışık kullanarak fare sürülerinden kaçmaları gerekecek. Sadece kaderlerini birbirine bağlayan bağın yardımıyla hayatta kalma mücadelelerinde anlatılmamış dehşetlerle karşılaşacaklar. Maceraları başlarken, masumiyet dönemi sona erer.

Call of Duty Black Ops 4’ten daha önceden bahsetmiştik aslında. Sitemiz üzerinde Call of Duty Black Ops 4 inceleme yazısı mevcut. Oyunun neler sunduğuna göz gezdirmek için, direkt olarak inceleme yazımıza göz gezdirebilirsiniz. WWE 2K Battlegrounds ise, arcade tarzlı bir dövüş oyunu. 70’ten fazla güreşçi, oyun içerisinde bulunuyor ve 60’tan fazla güreşçi de ücretsiz ek paket olarak oyuna eklendi. Bütün bu oyunlar, 6 Temmuz 2021 ile 2 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek. 5 Temmuz 2021 tarihine kadar ise bu ayın oyunları olan Operation: Tango, Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown ve Star Wars: Squadrons’a sahip olabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.