PlayStation Plus Temmuz 2018 ücretsiz oyunları ortaya çıktı

PlayStation Plus Temmuz 2018 ücretsiz oyunları ortaya çıktı

PlayStation platformunun efsanesi Heavy Rain'i hala denemediyseniz fırsat ayağınıza geldi.

Her ay birbirinden farklı pek çok oyunu kütüphanelerine ekleyen PlayStation Plus üyelerine Temmuz ayında verilecek oyunlar ortaya çıktı. PlayStation platformunun efsanesi olarak anabileceğimiz Heavy Rain de bu oyunlar arasında yer alıyor. Ayın başlangıcı ile birlikte elde edebileceğiniz PS Plus oyunlarının tamamına kısaca göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayStation Plus Temmuz 2018 ücretsiz oyunları ortaya çıktı

PlayStation 4 oyuncuları, bir önceki ayın ücretsiz oyunu olan Call of Duty: Black Ops 3’ü 11 Temmuz’a kadar alabilecekler. Yani eğer bir Plus üyesiyseniz ve hala oyunu kütüphanenize eklemediyseniz, Sony size biraz daha süre tanıyor. Diğer Haziran ayı oyunları için ise son tarihin 3 Temmuz 2018 olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra, PS4 oyuncuları Temmuz ayı içerisinde Absolver ve Heavy Rain oyunlarını elde edecekler.

PS3 platformunun da geride kalmadığını, Rayman 3 HD ve Deception 4: The Nightmare Princess gibi oyunlar ile karşımıza çıktığını görüyoruz. PS Vita el konsolu oyuncuları ise Zero Escape: Zero Time Dilemma ve Space Overlords oyunlarını elde edebilecekler. Bu oyunlardan Space Overlords’un PS4 platformu ile çapraz satın almayı desteklediğini, bir konsolda aldığınızda diğerinde de oynayabileceğinizi hatırlatalım.

PlayStation Plus oyunlarında dikkat edilmesi gereken bir durum var.

Eğer Avrupa bölgesinde yaşıyorsanız, PS3 konsolunuz için elde edeceğiniz oyun Deception 4: The Nightmare Princess yerine Extreme Exorcism olacak. Çoğumuz için bu durum geçerli olduğundan, dikkat çekmemizde yarar var diye düşünüyoruz. Bunun yanı sıra, diğer bütün oyunların Kuzey Amerika bölgesi ile aynı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.