Avatar
Yazar: Ertuğrul Emanet, Editör Yazım tarihi: 27.01.2021

Bugün geçtiğimiz saatlerde Playstation Blog üzerinden, Şubat 2021'de Plasytation Plus sahiplerine verilecek oyunlar açıklandı. Playstation 5 çıkış oyunlarından olan Destruction AllStars, yeni nesil konsol sahiplerine özel olarak verilecek. Control: Ultimate Edition (PS4 ve PS5) ile  Concrete Genie ise Playstation 4 sahipleri tarafından da oynanabilecek.

Plus sahibi olan oyuncuların özellikle Control: Ultimate Edition'ı kaçırmamasını tavsiye ediyoruz. 2019 yılında çıkan oyunların en iyilerinden olan Control, Remedy'nin ününü de tekrardan bir hayli arttırdı. Destruction AllStars ise Control kadar göz önünde olmasa da araç aksiyonundan hoşlanan kullanıcıları memnun edebilir. Concrete Genie ile de masalsı bir serüven arayan oyuncuları hedef alan Sony, bizce bu ay çok da kötü bir iş ortaya koymamış.

Playstation Plus kullanıcıları, 2 Şubat'tan itibaren oyunları kütüphanelerine ekleyebilir. Control: Ultimate Edition (PS5 ve PS4), ve Concrete Genie (PS4) 1 Mart'a kadar eklenebilir durumda olacak. Destruction AllStars ise Playstation 5 oyuncuları için 5 Nisan'a kadar ulaşılabilir durumda olacak. Yeni ay başlamadan Sony'nin Ocak ayında verdiği oyunları da kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Shadow of the Tomb Raider ve Greedfall 1 Şubat'a kadar hem PS4 hem de PS5 kullanıcıları için uygun durumda. Man Eater ise 1 Şubat'a kadar sadece PS5 kullanıcıları için ulaşılabilir durumda. Geçen ay ki seçkiden de özellikle Shadow of the Tomb Raider'ı kütüphanenize eklemenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.