Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Bu hafta PlayStation Plus olmadan çevrim içi oyun oynayabileceksiniz

Bu hafta PlayStation Plus olmadan çevrim içi oyun oynayabileceksiniz

Sony yeni bir PlayStation Plus etkinliğini başlattı.

Eğer PlayStation 4 sahibiyseniz ve ona rağmen PlayStation Plus aboneliği almadıysanız, bu hafta boyunca o sistem aboneleri gibi hayatınızı sürdürebileceksiniz. Peki, PlayStation Plus kullanıcıları genelde bu abonelik ile neler yapıyor? Hemen söyleyelim, birçok video oyununda çevrim içi olarak oynayabiliyor. Eğer sizler de Call of Duty: WWII, Destiny 2 veya bunlara benzer çevrim içi oyunlara sahipseniz, bu hafta boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde bu oyunları çevrim içi olarak oynayabileceksiniz. Tabii doğal olarak oyuna sahip olmanız gerekmekte, ücretsiz dedik diye kafanız karışmasın.

Bu hafta PlayStation Plus olmadan çevrim içi oyun oynayabileceksiniz

Sony tarafından yapılan duyuruda ücretsiz PS Plus etkinliğinin 15 Kasım 2017 tarihinde başlayıp, 20 Kasım 2017 tarihinde biteceği belirtiliyor. Yani, 5 günlük bir etkinlik oyuncuları bekliyor. Bu arada sizlere güzel haberi verelim: Overwatch da bu hafta sonu PlayStation 4 üzerinde ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu yüzden hem Overwatch ücretsiz oynama etkinliğini, hem de ücretsiz PlayStation Plus etkinliğini birleştirip, oyunların tadını çıkartabilirsiniz. Çünkü orijinal olarak Overwatch oynayabilmeniz için PS Plus üyesi olmanız gerekiyordu.

Bahsettiğimiz bu etkinlik dahilinde ne yazık ki oyuncular sadece PS Plus sisteminin ücretsiz çevrim içi video oyunu oynama özelliğinden yararlanabilecek. PlayStation Plus ile gelen ücretsiz oyunlar, 10 GB bulut depolama alanı veya bu üyelik sistemine abone olan oyunculara özel sunulan indirimler, orijinal olarak PS Plus abonesi olmayan oyunculara sunulmayacak. Yine de tüm bunlar güzel bir hafta geçirmenizi engellemeyecektir.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın