Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 28.08.2021

Sony’nin online servisi PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Ve yine PlayStation Plus oyunları için sızıntılarla karşı karşıyayız. PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları sızdı. Ama bu kez birden fazla söylenti var. Ve sizler içn olası PlayStation Plus oyunlarını derledik.

Olası PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları

Çevrimiçi olarak oyunları sızdırdığını iddia eden bir görüntü, PS5’in sunduğu yeni nesil hayatta kalma-korku oyunu The Medium’a işaret ederken, diğer iki ücretsiz oyun indie olan Haven ve Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 idi. Ücretsiz PS5 PS Plus oyunlarının çoğu yepyeni sürümlerdi ve The Medium şimdi PS5’in ilk çıkışını Eylül ayında yapıyor, sızıntı bir anlam ifade etti.

Ücretsiz PS5 PS Plus oyununun ne olacağına gelince, bazı sağlam tahminler var. Bazı hayranlar, Metroidvania oyunu FIST: Forged in Shadow Torch‘un 7 Eylül’de piyasaya sürülmesinden bu yana ücretsiz PS5 PS Plus oyunu olacağına inanıyor. Ancak bu olasılığı geri çeviren bazı kanıtlar var, yani oyunun ön sipariş sattığı gerçeği . Sony’nin, Ocak ayında Maneater’da yaptığı gibi, PS Plus oyunları için para iadesi sunan bir emsali var. Ancak yine de FIST’in ücretsiz PS5 PS Plus oyunu olması, bazılarının düşündüğü kadar olası olmayabilir.

Bazı hayranlar, Chernobylite‘ın 7 Kasım’da piyasaya sürülmesinden bu yana ücretsiz bir PS Plus oyunu olacağı teorisini öne sürdüler, ancak sorun şu ki yerel PS5 sürümü o tarihte mevcut olmayacak. Planlar değişmediği sürece, Chernobylite’ın PS4 versiyonu 7 Eylül’de çıkacak ve PS5 versiyonu bir noktada gelecek. Neredeyse her PS5 PS Plus oyunu şu ana kadar ilk gün ortaya çıktı. Bu nedenle şirketin buradaki kalıptan kopması pek olası gözükmüyor. Ancak her an her şey mümkün.

Bir diğer söylenti ise bu ayın oyunları daha başka olduğunu işaret ediyor. Kaynak ise, geçmişte PS Plus sızıntılarıyla dikkat çeken Fransız sitesi Dealabs. Peki oyunlar nelerdir? Pekala, PS5’te, görünüşe göre Overcooked: All You Can Eat, ki bu harika bir parti oyunu. Ardından, PS4’te Predator: Hunting Grounds ile birlikte Hitman 2‘yi bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.