Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 01.09.2021

Sony’nin online servisi PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Geçen günlerde sizlere PlayStation Plus Eylül oyunları için bir sızıntı haberi paylaşmıştık. Ancak oyunlar için birden fazla söylenti vardı ve bir söylenti doğru çıkmış oldu. Sony bugün PlayStation Plus Eylül 2021 oyunlarını resmen duyurdu. Eğer PS Plus üyesiyseniz oyunları kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

İşte PlayStation Plus Eylül ayı oyunları

Eylül ayının ücretsiz oyunları Overcooked: All You Can Eat! (PS5), Predator: Hunting Grounds (PS4) ve Hitman 2 (PS4) olarak belli oldu. Bu üç güzel oyunu 4 Ekim tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ama oyunlar 7 Eylül’den sonra erişime açık olacak.

Ayrıca Ağustos 2021’deki PlayStation Plus oyunları Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, Tennis World Tour 2 ve Hunter’s Arena: Legends oyunlarını 6 Eylül’e kadar kütüphanenize eklemeniz mümkün. İşte Sony’nin Eylül ayında PS Plus’a gelecek üç oyunun her biri için resmi açıklamaları:

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.