Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 24.07.2021

PlayStation, Ağustos 2021 PlayStation Plus oyunlarını, çok büyük olasılıkla haftaya duyuracaktı ama duyurudan önce web sitesinde sızdırdı. PS5 sahiplerinin Hunter’s Arena: Legends’ı indirebilecekleri zaten doğrulanmıştı, ancak artık hem PS5 hem de PS4 sahiplerinin Plants Vs Zombies’i indirebileceğini biliyoruz.

Plants VS. Zombies: Battle for Neighborville ve Tenis World Tour 2, Ağustos’un PlayStation Plus programından ayrı olarak. Bu oyunlar 3 Ağustos’ta indirilebilecek.

Ağustos 2021 Playstation Plus oyunları:

  • Hunter’s Arena: Legends (PS5)
  • Plants VS. Zombies: Battle For Neighborville (PS4/PS5)
  • Tennis World Tour 2 (PS4/PS5)

Plants VS. Zombies: Battle for Neighborville

Peashooter’ınızı kapın ve Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville’de savaş alanının kaosunu kucaklayın, çünkü gerilim Neighborville’in ötesine, çekişmeli serbest dış bölgelerindeki yeni sosyal ve free-roam bölgelerine yayılır.

Tennis World Tour 2

Tennis World Tour 2’de gerçek kort hissini yaşayın. Spora hükmedin ve dünyanın en iyi oyuncularından biri olarak dünya sıralamasında yükselin. Online olarak arkadaşlarınıza meydan okumak için kendi sporcunuzu yaratın.

Hunter’s Arena: Legends

Dövüş becerilerinizi geliştirin. Rekabetçi 1v1 maçlarda ve battle royale modlarında hızlı tempolu bir oyun Hunter’s Arena: Legends’da hayatta kalmaya çalışın.

Playstation Temmuz 2021 oyunlarını almayı unutmayın.

Playstaion Plus Temmuz 2021 oyunları hala mevcut. Ağustos ayı yaklaşırken hala süreniz var, kaçırmayın.

  • Call Of Duty: Black Ops 4
  • WWE 2K Battlegrounds
  • A Plague Tale Innocence
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.