Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 28.07.2021

Sony, Playstation 4 ve 5 için Plus oyunlarını duyurdu. Oyunlara, Playstation Plus satın alarak 3 Ağustos tarihinde ulaşabilirsiniz. Oyunları son kez hesaba ekleme tarihi ise 6 Eylül olarak belirlendi. Çıkacak olan 3 oyun için aşağıdaki detayları okuyabilirsiniz.

PS4 ve PS5 için çıkacak olan Hunter’s Arena: Legends oyununda iblis lejyonlarının bulunduğu çağda geçiyor. Rekabetçi 1v1 maçlarda veya battle royale modlarında hayatta kalmak için yüksek tehlikeli zindanlara girip ödüllerin peşinden koşacaksınız. Bu ödüller ile karakterinizi geliştirip daha güçlü düşmanlar ile savaşmak için belli başlı avantajlar sağlayacak.

Sadece PS4 için çıkışını yapacak olan Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, savaş alanının kaosunu evinize getirecek, çünkü gerilim Neighborville’in ötesinde yaşamaya devam ediyor. 20 adet karakter sınıfından birini seçecek ve oynadıkça karakterinizi güçlendirecek hediyeler ile ödüllendireceksiniz. İsterseniz PvE, isterseniz çevrimiçin olarak oynayabilirsiniz.

Yine sadece PS4 için çıkışını yapacak olan Tennis World Tour 2 oyununda hem kariyer modu ile kendi tenisçi hayalinizi geliştirin, hem de dünya yıldızları olan Novak Djokovic ve Rafael Nadal yerine geçerek rekorlar kırın. Çevrimiçi modunda arkadaşlarınız ile veya çevrimdışı modunda botlara karşı oynayabilirsiniz. Kendinizi kanıtlamak için dereceli modunda oynamayı unutmayın.

Playstaion Plus Temmuz 2021 oyunları hala mevcut. Oyunları 2 Ağustos tarihinden önce alabilirsiniz, kaçırmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.