Menü
https://leadergamer.com.tr/windows-10-oyun-modu-test-edildi/
Kill Strain , playstation 17 Nisan 2017 15:16

Bazı PlayStation oyunlarının sunucuları kapanıyor

Bu oyunlar arasında, daha 1 senesi bile dolmamış olan Kill Strain bile var.


Sony, resmi PlayStation internet sitesinde yaptığı bir güncelleme ile, internet/sunucu desteği kesilecek olan yeni oyunları açıkladı. Açıklanan bu oyunlar arasında ise en çok Kill Strain dikkatleri çekti bu oyun çıkalı daha 1 sene bile olmamıştı. Ayrıca Kill Strain, bu şekilde PlayStation 4 konsolunda sunucu desteği kesilen ikinci oyun oldu. İlk oyun ise MLB 14: The Show idi. 1 Temmuz 2017 tarihinde Eski nesil Sony konsolu için High Velocity Bowling, Medieval Moves: Deadmund’s Quest, Sports Champions ve Sports Champions 2 oyunlarının sunucu destekleri kesilecek. Yani bu oyunları sadece çevrim dışı olarak oynayabileceksiniz.

Bazı PlayStation oyunlarının sunucuları kapanıyor

PlayStation 4 ve PlayStation Vita konsollarında ise sadece Modnation Racers: Road Trip ve Kill Strain oyunlarının destekleri kesilecek. Küçük bir örnek vermek germek gerekirse, Destiny of Spirits, MLB 12 The Show, MLB 14 The Show, Resistance Retribution, T@g, Smart As, Fat Princess: Piece of Cake, DanceStar Party, DanceStar Party Hits, Calling All Cars, The Eye of Judgment, FORMULA ONE CHAMPIONSHIP EDITION, Gran Turismo 5 Prologue, MLB14 The Show, MotorStorm, MotorStorm Pacific Rift, Race Driver: GRID, The Lord of The Rings: Conquest, White Knight Chronicles, White Knight Chronicles II, Buzz!: Quiz-TV, Buzz!: Quiz-World, Buzz!: Brain of oyunlarınun destekleri çekilmişti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör