Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 07.09.2021

Sony, bulut oyun oynama servisi PlayStation Now için yeni oyunlar duyurdu. Ayrıca Sony’nin PlayStation Now’a getirdiği oyunlar günümüzde hala devam eden ünlü serilerin devam oyunları. Yani son derece popüler oyunlar geldi diyebiliriz. Bugünden itibaren oyunları oynamanız mümkün.

PlayStation Now için 6 oyun geldi

7 Eylül yani bugün için  PlayStation Now servisine yeni oyunlar geldi. Tekken 7, Final Fantasy 7, Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition, Windbound, Moonlighter ve Killing Floor 2 oyunları servise geldi. 28 Şubat 2022’de bu oyunlar servisten ayrılıyor. Ancak Sony bu uyarı dışında, PlayStation Now hizmetini yalnızca daha çekici hale getirmek için bu oyunları servise dahil etti. (Killing Floor 2 söz konusu olduğunda, geliştirici Tripwire ile büyük bir sorun olabilir.) Daha da önemlisi, liste, PlayStation markasının başlangıcından bu yana ne kadar yol kat ettiğini gösteriyor. Final Fantasy 7 piyasaya çıktığında endüstriyi değiştiren bir yapımdı. Ancak onu Tekken 7 gibi üst düzey dövüş oyunları, Pathfinder: Kingmaker gibi CRPG’ler, Moonlighter ve Windbound gibi bağımsız oyunlar gibi çeşitli mevcut oyun seçenekleriyle yan yana görmek her şeyi ortaya koyuyor. perspektif. Umalım ki Sony, bulut oyun hizmetlerinin arka ucunun kalitesini iyileştirmeye devam eder. Çünkü rakipleri GeForce Now ve xCloud Gaming oldukça başarılı ilerliyor. 

PlayStation Now’ın kütüphanesi oldukça zengin. PS5, PS4 veya PC’ye aktarılabilen 700’den fazla oyunu oynamak mümkün. PS2, PS3 ve PS4 oyunu ve indirilip konsollarda oynanabilen 300’den fazla PS4 oyunu içeriyor. Sony 1 Mart ile 1 Haziran 2021 arasında PC ve konsollarda PlayStation Now’da en çok oynanan oyunları açıkladı. Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Last of Us, Marvel’s Avengers ve Detroit Become Human üç aylık dönemde PC’de en çok oynanan oyun olmayı başardı. PS Now, PlayStation’ın tarihinde PS4 oyunlarına kadar yüzlerce oyun içeren Sony’nin bulut oyun abonelik hizmetidir. Ancak bu servis Türkiye’de resmi olarak yok. Umarız bu servis yakın zamanda ülkemize gelir. Servisin yurt dışı fiyatıysa aylık 10 Dolar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.