Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

PlayStation üzerinde kazanılan kupalar artık paraya dönüştürülebiliyor

PlayStation üzerinde kazanılan kupalar artık paraya dönüştürülebiliyor

Fakat bu destek henüz ülkemizde yok.

Eğer PlayStation 4, PlayStation 3 veya PlayStation Vita konsollarından en az bir tanesine sahip olan ve kupaların peşinden koşmaktan hoşlanan oyuncuların oldukça ilgisini çekecek bir duyuru yaptı Sony. Bahsi geçen duyuruya göre Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisindeki oyuncular, Sony Rewards sistemi sayesinde kazandıkları kupaları, PlayStation Store üzerinde kullanabilmek için gerçek paraya dönüştürebiliyor. Bu program dahilinde 10 platin kupa 1000 puan yapıyor. 25 altın kupa ise 250 puan. Eğer 100 gümüş kupa kazanırsanız da 100 puana sahip oluyorsunuz. Topladığınız puan sayısı 1000 olduğunda ise 10 dolar değerindeki PlayStation Store kartlarından alabiliyorsunuz.

PlayStation üzerinde kazanılan kupalar artık paraya dönüştürülebiliyor

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın