PlayStation GameFest  17-18 Kasım’da

PlayStation GameFest 17-18 Kasım’da

Türkiye oyun pazarının yaklaşık yüzde 83 pazar payı ile lider, en yenilikçi, öncü ve hareketli oyuncusu Sony, oyunseverler için çok özel bir etkinliğe imza atıyor. Geleneksel hale gelmesi hedeflenen  ilk resmi PlayStation Festivali,Sony PlayStation GameFest Oyun Festivali, 17 – 18 Kasım’da Maslak Refresh The Venue’de gerçekleştirilecek. Her yaştan oyun tutkununu  bir araya getirmeyi amaçlayan, eğlencenin doyasıya yaşanacağı festivalin ilk gününde elektronik müziğin başarılı ismi Bedük,  Sony PlayStation GameFest’e özel konseri ile oyuncuları coştururken,  katılımcılar iki gün boyunca turnuvaların, Dinamo FM Dj’lerinin ve  sürprizlerin tadını çıkaracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sony tarafından gerçekleştirilen ilk resmi PlayStation Festivali PlayStation GameFest Oyun Festivali başlıyor. Katılımcılar 17-18 Kasım tarihlerinde Maslak Refresh the Venue’de eğlence,oyun,rekabet ve heyecan dolu bir hafta sonu yaşayacaklar. Sony PlayStation GameFest Oyun Festivali kapsamında FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarının yanı sıra PS Move’da DanceStar Party Hits, Sports Champions 2 ve PS VITA’da WIPEOUT: 2048 anlık turnuvaları yapılacak. Ön başvuru yapılmayan FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarına kayıtlar kapıda yapılacak.  Deneyim alanları, Bedük konseri, profesyonel ve amatör dans gösterileri, Dinamo FM DJ’lerinin performansları ile Sony PlayStation GameFest iki gün boyunca oyun ve eğlencenin adresi olacak.

Kapıların saat 10:00’da açılacağı festivalde yiyecek ve içecek alanları ve daha birçok sürpriz ile oyuna ve gençliğe dair her şey olacak. Biletler 10 ve 15 TL’lik satış fiyatıyla 1 Kasım’da Biletix’te.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.