PlayStation Blog ile 2017 yılının en iyi oyunları belli oluyor

PlayStation Blog ile 2017 yılının en iyi oyunları belli oluyor

Oylamada sonucu beklemek zorunda değilsiniz, oy kullanabilirsiniz.

Oyun sektörünün en verimli firmalarından Sony, pek çok oyuncuya göre muhteşem geçen bir yılın ardından oyuncuların oylarıyla yılın oyunlarını seçiyor. Dünyanın her yerinden oylamaya katılarak farklı kategorilerdeki adaylara oy verebilmek mümkün. Geçtiğimiz senelere göre ufak değişiklikler yapılmış olsa da PlayStation kullanıcılarının aklında pek çok oyun kaldığına eminiz. Eğer beğendiğiniz ve gerekli takdiri görmediğini düşündüğünüz oyunlar varsa, PlayStation Blog üzerinden oyunuzu kolayca kullanabilir, beğendiğiniz oyunların ödül almasına yardımcı olabilirsiniz. Yılın en iyi oyunu adayları arasında Assassin’s Creed Origins, Call of Duty: WWII, Destiny 2, Horizon Zero Dawn, Persona 5, Resident Evil 7, Wolfenstein II: The New Colossus gibi isimler dikkat çekiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Playstation Blog ile 2017 yılının en iyi oyunları belli oluyor

Ödüller, 2017 senesinin tüm Sony platformlarını kapsayan toplam 17 kategoride verilecek. Sony firması yetkilileri, mümkün oldukça çok kişinin oy kullanmasını arzularken, oy kullanan kişilerin arkadaşlarını da bu oylamadan haberdar etmelerini istiyor. Kategorileri tek tek sıralarsak; en iyi PS4 oyunu, en iyi PlayStation VR deneyimi, en iyi bağımsız oyun, en iyi PlayStation Vita oyunu, en iyi performans, en iyi sanat yönetmenliği, en iyi oyun müziği, en iyi çok oyunculu oyun, en iyi hikaye, en iyi spor oyunu, en iyi çıkış sonrası içerik, en iyi PlayStation konsolu özel oyunu, en iyi PlayStation 4 teması, PS4 Pro performansı en iyi kullanan oyun, en çok beklenen PS4 oyunu, en çok beklenen VR oyunu ve yılın oyun stüdyosu, başlıkları altında, çok sayıda oyunu kapsıyor.

Yılları kapsayan ödüllerde en çok merak edilen yılın oyunu kategorisidir ki Sony için bu en güçlü platformu PS4 için verilecek, yılın oyunu demek oluyor. Oy kullanırken, oyun severler, 14 adaydan bir tanesini seçme imkânına sahipler veya kendi belirleyecekleri bir  oyunun adını yazarak tercihini kendi belirleyecekleri adaydan yana kullanabilirler. Bu kategorideki oyunlar dahil oldukça geniş bir liste sunuluyor. Buradaki linke girerek ödülü hak ettiğini düşündüğünüz oyun için oy kullanabilirsiniz. 31 Aralık 2017, Pasifik dilimine göre 11:59 tarihine kadar oy kullanma işlemi devam edecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın