Bir efsane hakkında her şey: PlayStation Anthology

Bir efsane hakkında her şey: PlayStation Anthology

PlayStation konsolunun tüm geçmişi, benzersiz röportaj ve bilgiler ile bu kitapta.

Yıllardır hayatımızın bir parçası olan ve günümüzün en başarılı oyun şirketi olan PlayStation için, şirketin hayranlarını bayağı sevindirecek bir kitap, çıkışını gerçekleştirdi. Geeks-Line tarafından ele alınan ve Sony‘nin bugüne kadarki macerasını anlatan kitapta, şirket için önemli bir yere sahip olan 26 kişi ile röportaj da içeriyor. Bu röportajlarda, şirketin önemli isimleri, Ken Kutaragi öncülüğündeki macerayı, dürüst bir şekilde dile getiriyor. Nintendo 64 Anthology kitabına benzer bir şekilde, PlayStation Anthology kitabı da hem içerik, hem de yapı açısından, orijinal bir kitap olarak karşımıza çıkıyor.

Bir efsane hakkında her şey: PlayStation Anthology

PlayStation Anthology, merak edilen her türlü bilgiyi içeriyor.

Bu yazımıza konuk olan konsolun ve şirketin hayranı olan okurlarımızın, bu kitabı gerçekten seveceğini düşünmemize sebep olan şeyler, sadece bu kadardan ibaret değil tabii ki. Kitapta, PlayStation konsollarının yapımına ait bilgiler ve içerikler de mevcut. Cihazın arkasındaki insanlar, oyunlar ve çok daha fazlası bu kitapta mevcut. Tabii, eğer PlayStation Anthology’nin Collector’s Edition sürümünü almak isterseniz, her bölgede çıkışını gerçekleştirmiş 4500 oyun hakkında da birtakım bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer kitap içeriği hakkında birtakım örnekler isterseniz, yazımızın en sonunda bulunan galeride, kitap içeriğinin nasıl olduğunu gösteren görselleri bulabilirsiniz.

Kitap içerisindeki bilgilerden şöyle bir bahsedecek olursak eğer, en başa, PlayStation‘ın bütün hikayesini koyabiliriz. Makinenin ortaya çıkışı, başarıları ve ünlenişi, her şeyi ile anlatılıyor. Resmi olarak duyurulup iptal olan oyunlar da, bu bilgiler arasında yer alıyor. Resmi aksesuarlar, 26 özel röportaj, daha önce paylaşılmamış bilgiler, en nadir ve en çok aranan oyunların bulunduğunu da söylemekte fayda var. Günümüzde yükselen oyun sektörünün büyük bir parçası olan PlayStation hakkındaki her türlü bilgi, bu kitapta okurlarını bekliyor olacak.

PlayStation Anthology kitabını almak isteyen okurlarımız için, kitabı temin edebilecekleri bazı kaynaklar da vereceğiz elbette. Sizlere sunduğumuz bağlantılardan, size en uygun olanını seçip satın alabilirsiniz. Amazon Amerika‘dan 44.90 dolar karşılığında, bu kitabı elde etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Amazon İngiltere üzerinden 34.90 sterline satın almak için buraya, Amazon Almanya‘dan 39.90 euro karşılığında satın alabilmek için buraya, yine 39.90 euro ile Amazon İtalya‘dan almak için buraya ve son olarak Amazon İspanya‘dan 39.90 euro fiyat etiketi ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer olur da, PlayStation Anthology kitabının Collector’s Edition sürümüne sahip olmak isterseniz, sizi yönlendireceğimiz internet adresi de burası olacaktır. Kitabın Collector’s Edition sürümü, sadece 55.90 dolar ile alıcısını bekliyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın