Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-mermi-engelleme/

PlayStation All-Stars Battle Royale 2, Crash Bandicoot ve Lara Croft ile çıkabilir

Eğer söylentiler gerçekse, efsane eğlenceli bir oyun olabilir.


Super Smash Bros tarzı bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkan PlayStation All-Stars Battle Royale, oldukça sevilmişti. Bu yüzden birçok oyuncu devam oyunu bekliyor şu sıralar. Sony böyle bir devam oyunu düşünüyor, şu an bilemiyoruz ama yeni söylentilere göre PlayStation All-Stars Battle Royale 2 çıkacak ve serinin 2. oyunu, içerisinde Crash Bandicoot, Lara Croft, Spyro ve Cloud Strife karakterlerini de bulunduracak.

PlayStation All-Stars Battle Royale 2, Crash Bandicoot ve Lara Croft ile çıkabilir

4Chan üzerinde çıkan yeni sızıntı bilgilere göre, bahsettiğimiz bu serinin yeni oyunu 2018 senesi içerisinde piyasaya sürülecek ve PlayStation markasına katkı vermiş yepyeni karakterleri de içerisinde bulunduracak. Serinin ilk oyunundan karakterler de göreceğiz tabii ki. Oyun içerisinde 30’dan fazla karakter ve 20’den fazla da dövüş alanı bulunacak. Ayrıca, Sony ekibinin Hideo Kojima ile birlikte çalışmasından ötürü, Konami oyuna katkı sağlayamayacak. İlk oyunda Konami katkıları da bulunuyordu hatırlarsanız.

Söylentilerin devamına göre oyundaki karakterleri derin bir şekilde özelleştirebileceğiz. Bu özelleştirme sistemi Injustice 2’deki gibi olacak fakat sadece kozmetik olacak PlayStation All-Stars Battle Royale 2 içerisindeki özelleştirmeler. Karakterlerin istatistiklerini etkilemeyecek yani. Ayrıca, eğer bu oyunu çevrim içi oynamak isterseniz, King of the Hill modu olacak, 1’e 1 modlar olacak ve tabii ki sıralamalı modlar olacak.

Son olarak şöyle söyleyelim, 4Chan gönderisine göre PlayStation All-Stars Battle Royale 2 bu sene duyurulacak ve önümüzdeki ay içerisinde de bu oyunun isim hakları alınacak. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör