Playstation 5 Fiyatı COVID-19’dan Etkilenmedi

Playstation 5 Fiyatı COVID-19’dan Etkilenmedi

Playstation CEO’su Jim Ryan, coronavirüs pandemisinin Sony’nin Playstation 5 için fiyat planını değiştirmediğini söyledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

BBC Radio 1 Newsbeat ile konuşan Ryan bir fiyatı onaylamadı. Ancak pandeminin Playstation’un fiyatlandırma planlarını değiştirmediğini belirtti. Ayrıca COVID-19‘un konsolun dağıtımını etkilemeyeceğine inanıyor.

“Açıkçası, herhangi bir işletmenin başa çıkmak zorunda kalmamasını tercih ettiği bir karmaşıklık seviyesi ortaya çıkıyor” dedi. “Ama tedarik zinciri konusunda kendimizi çok iyi hissediyoruz, bu yıl başlayacağız ve küresel olacağız.”

Donanım mühendislerinin prototipleri sonlandırma konusundaki çalışmalarını tamamlamak için Çin’e gidemediklerini belirtirken, Ryan “herkesin kollarını sıvadığını ve onunla uğraştığını” belirtiyor.

Sony bir süredir Playstation 5 hakkında sessiz kaldı, ancak nihayet 4 Haziran’da yeni nesil konsolundan daha fazlasını gösterecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS5 konsolunun çıkış tarihi hakkındaki söylentileri yayınlayan analistin haberine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.