PlayStation4 çok farklı olacak

PlayStation4 çok farklı olacak

Hayal gücünüzü zorlamaya hazır mısınız?

Biz oyunseverler şüphesiz  PS4’ün çıkmasını ve nasıl olacağını sabırsızlıkla bekliyoruz. Hatta daha da ileri boyutlarda düşünecek olursak PS4’ün nasıl olacağı hakkında birçok fikir yürütmemiz bile mevcut. Bir çoğumuz ise PS4’ü PS3 ile özdeşleştirip, pek farklı bir yanlarının olmayacağını düşünüyorken, yeni bir açıklama Sony’nin Ortadoğu işlerinden sorumlu olan Robert Fisser’den bizler için geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

“PlayStation 4, PlayStation ailesine katılan yepyeni bir üyedir. PlayStation 3’ün devamı değildir. Tıpkı PSP ve PS Vita gibi bambaşka deneyim sunan bir cihaz sizlerin olacak.” sözlerini söyleyerek bizlere farklı bir deneyim yaşatacağının tüyosunu önceden veriyor.

de220PlayStation-4-588x441Bildiğimiz üzere, PS4’ün çıkış tarihi en son olarak Mayıs 2014’e ertelenmişti. Bu ertelenmenin nedeni ise; Fisser’in bu açıklamasından sonra zihinlerimizi biraz daha netleştirecek nitelikte. Şüphesiz ki Fisser’in yaptığı açıklamadan sonra yapılabilecek en doğru tahmin ise; ertelemenin nedeni PS4’ün yepyeni bir fikir ve farklı bir konsept ile bizlere  merhaba diyeceği!

Yeni gelişmeler ile sizlerleyiz. Bizimle kalın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.