PlayStation 4, 25 farklı tasarım ile nasıl görünebilir?

PlayStation 4, 25 farklı tasarım ile nasıl görünebilir?

Akla gelen tüm tasarımlarıyla PlayStation 4.

Sony Computer Entertainment, DualShock 4‘ü iki alternatif renk ile piyasaya sürüyor, Magma Red ve Wave Blue seçenekleri ile, ama şimdilik konsol sadece kendi orijinal siyah renginde satılacak. Buna rağmen, bir kaç hafta önce başkan yardımcısı ve İş Ünitesi Yöneticisi Masayasu Ito, PS4’ün de farklı renklerde piyasaya sürülme ihtimalinin olduğunu söyledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İşte photoshop programı ile, Sony’nin resmi stok resimleri üzerine yapılan PS4 tasarım tahminleri, çeşitli ve güzel renkler (gümüş, altın, bronz olmak üzere dört metal rengi dahil) bakalım nasıl görünecek.

Magma Red ve Wave Blue kontrol cihazlarını düşünürsek, orijinal siyah renklerinden birazcık alıkoyulmuş durumda, Sony’nin tasarımlarında, orijinal rengi siyah ile kombinasyonlarını kullanır diye tahmin ediyoruz. Bu yüzden tasarımlarda, hala konsolun orijinal rengi siyah konsolun bir kısmını kaplıyor. Tabii ki, ilk akla gelen renkler ve en olası renkler, Magma Red ve Wave Blue.

Ayrıca, yine orijinal renkten farklı tasarımları düşünürsek, Sony PS4’e çıkacak oyunlar için özel tasarım yapabilir: DriveClub, Final Fantasy XIV, Final Fantasy XV, Metal Gear Solid V, Yakuza Ishin, Deep Down ve Infamous: Second Son.

Tüm renk varyasyonlarını ve tasarımları aşağıdaki galerimizde görebilirsiniz. Tekrar hatırlatalım, bu tasarımların hiç biri Sony tarafından onaylanan tasarımlar değil, sadece bizim PS4’ün nasıl olacağı konusundaki tahminlerimiz.

Bizi takip etmeye devam edin..

PS4_Bronze_Color_Variation_01

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.