PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni silahına kavuşuyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni silahına kavuşuyor

Susturuculu bir keskin nişancı tüfeği için hazır mısınız?

Geçen hafta sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haber ile PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek olan bir güncellemeden bahsetmiştik. Bahsettiğimiz bu güncelleme, PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek olan 2. büyük güncelleme idi. Bu güncelleme ile oyuna yeni içeriklerin eklenmesi bekleniyordu ama bu yeni içeriklerin ne olduğu bilinmiyordu, bu güne kadar. 25 Mayıs 2017 tarihinde indirmeye açılacak olan bu büyük güncelleme ile oyuna gelecek olan ilk yeni içerik belli oldu: PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni silahına kavuşuyor. VSS geliyor!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni silahına kavuşuyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerinin Twitter üzerinden yaptığı açıklamayı sizler de hemen aşağıdan görebileceksiniz ama ondan önce silah hakkında birkaç bilgi paylaşalım. Geliştiriciler, silahı önümüzdeki günlerde gösterecek oyun içerisinde ama erkenden gelen raporlara göre, bu silah, adından da anlayabileceğiniz gibi, bir susturucu ile gelecek ve o susturucuyu silahtan çıkartmanız imkansız olacak. Susturucu haricinde, bu tüfek kendinden dürbünlü olacak. Yani, silah için ekstra dürbün aramanız gerekmeyecek ama eğer dilerseniz farklı dürbünleri de kullanabileceksiniz. Silahın dürbünü, susturucu gibi sabit değil yani.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.