Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-yayinci-ban/
Ajan 47 , Playerunknown's Battlegrounds 28 Temmuz 2017 22:43

Ajan 47, PlayerUnknown’s Battlegrounds topraklarına ayak bastı

Sizce sadece Ajan 47 gibi PlayerUnknown’s Battlegrounds oynayan bir oyuncu, oynadığı o oyunda galip olmuş mudur?


Ajan 47’nin tek tabancasıyla neredeyse bütün bir imparatorluğu çökerttiğini hepimiz oyunlarında görmüşüzdür. Kendi düşmanlarıyla tatmin olmayan Ajan 47, Ünlü YouTube içerik üreticisi Fugglet sayesinde PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisinde hayat buldu. Böyle bir oyunda, Ajan 47 yöntemleriyle oynayıp hayatta kalmak gerçekten zor. Kuralları anlattığımızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Ajan 47 Battlegrounds

Oyunda Ajan 47 olmak için kendi oyunlarında olduğu gibi zırh, kask, sırt çantası ve diğer tüm silahları bir kenara bırakıp, beyaz gömleğinizi giymeniz, elinize sadece susturuculu bir silah almanız ve hayatta kalmanız gerekiyor.Ünlü YouTube içerik üreticisi de bu kuralların farkındaydı, karakterini hazırladıktan sonra bunun gerçekten çok zor olacağını biliyordu ve bir çok denemeden sonra başaracağını düşünüyordu. Eğer sizde PlayerUnknown’s Battlegrounds oynuyorsanız bunun ne denli zorlayacağını tahmin edebiliyorsunuzdur.

Bunu kesin olarak yapmayı planlayan ünlü YouTube içerik üreticisi Fugglet, düşündüğünün aksine bütün oyuncuları, 9mm mermili, genişletilmiş şarjörlü ve lazer görüşlü P92 kullanarak oyuncuları tek tek avlamaya başladı. Mermisi bittiği halde hala durmayan ve yoluna P1911 ile devam eden oyuncu, haritadaki bütün oyuncuları birer birer alt etmeyi başardı. Bu sayede bize bu zorlu oyunun sadece tabanca kullanılarak da kazanılabileceğini kanıtladı. Bize de bu becerisi karşısında, “Helal olsun.” demek düşüyor..

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Karahan Kirişçi Editör