Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-radeon-vega-frontier-edition-yeni-testler/
Playerunknown's Battlegrounds 24 Temmuz 2017 13:11

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 2 boyutlu olsaydı böyle görünürdü

Aslına bakarsanız, hiç de fena görünmüyor.


Günümüzün en gündemdeki oyunlarından bir tanesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, tahmin edebileceğiniz üzere büyük bir hayran kitlesi bulunduruyor. Bu hayran kitlesi arasında oyunları oynamak dışında pek bir yeteneği olmayan insanlar olduğu gibi, aynı zamanda elinden gelmeyen iş olmayan insanlar da bulunuyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds yapıtının bu haberimize konuk olmasının arkasındaki sebep de, bu bahsini etmiş olduğumuz yetenekli insanlarla alakalı.

Battlegrounds

YouTube üzerinde Japon bir ekibin kanalı olan TEAM UNIVERSE, geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayımladı. Yayımlanan videoda, 2 boyutlu, nişancı ve platform oyunları kıvamında bir yapım görünüyordu. TEAM UNIVERSE, yayımlamış oldukları video ile PlayerUnknown’s Battlegrounds eğer 2 boyutlu bir oyun olsaydı nasıl görünürdü sorusuna yanıt getiriyor. Oynanış ve görüntü açısından Metal Slug serisinden hiç de uzak görünmediğini belirtmekte fayda var.

TEAM UNIVERSE ekibinin YouTube üzerinde yayımlamış oldukları PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a bakış açınızı değiştirebilecek videoyu hemen aşağıda sizlerle de paylaştık. Açıkçasını sorarsanız, oyunun 2 boyutlu hali pek de fena görünmüyor. Belki bir gün geliştirici herhangi bir ekip, benzeri bir fikri konu alan bir proje üzerinde çalışır da, videoda görmüş olduğumuz veya benzeri bir dünyayı tecrübe edebiliriz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse ve bir PC oyuncusuysanız, Radeon RX 580 8GB ile GeForce GTX 1060 6GB karşılaştırması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. İki kart da gerçekten ilgi çekici sonuçlar veriyor. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör