Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO isimli bir oyun çıktı

Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO isimli bir oyun çıktı

Aslında bu Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO başlığı, genel olarak tüm oyun piyasasını özetliyor.

YouTube üzerinde içerik üreticileri, bizler bu paylaştığımız yazılarda, Android veya iOS gibi platformların mağazalarında da uygulama üreticileri, ürettikleri şeyleri tüketicilere bir şekilde ulaştırmalı. Bu ulaşımın en etkili yolu tabii ki sistemlerin arama özellikleri ve Google. Bu yüzden bahsettiğimiz 3 şekilde de ürünlerin, haberlerin veya videoların başlığı optimize ediliyor. Mesela bizler Google üzerinde PlayerUnknown’s Battlegrounds yerine PUBG demeyi tercih ediyoruz çünkü istatistiklere göre Türk oyuncular PUBG şeklindeki aramaları daha çok yapıyorlar. Bugün ise Android üzerindeki Google Play Store’da oldukça ilginç bir oyun ortaya çıktı: Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO. Böyle bir isme sahip olan oyun, tahmin edebileceğiniz gibi çöp bir mobil oyun ve başlığı da tamamen optimizasyon amaçlı.

Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO isimli bir oyun çıktı

Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO oyununun sayfasına bakacak olursak, ortalama inceleme puanını üç buçuk yıldız olarak görüyoruz. Oyunun yüklenme sayısı ise 10.000 – 50.000 arasında. Yani, uygulamanın üreticisi bizce Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO şeklinde bir başlık atarak, amacına ulaşmış. Bu ürünün indirme sayfasında ülkemizden bazı insanların incelemeleri de bulunuyor. Mesela, “Valla oyun iyi ayni battle ground ama grafikleri igrenc zaten karakteri kontrol edemiyoz valla kufur etsem deymez otunun mantigi iyi” diyor bir Türk kullanıcı.

Bugün de ilginç bir şey görmeden günümüzü geçiremedik. Eğer çok merak ediyorsanız, Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO oyununa bu sayfadan ulaşabilirsiniz ama indirip, oynamak ile uğraşmanızı önermiyoruz. Harcadığınız zamana değmeyecektir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın