Play: “God of War 4 ve Syphon Filter 4 Şubat Ayında Duyurulacak”

Play: “God of War 4 ve Syphon Filter 4 Şubat Ayında Duyurulacak”

God of War 4 ve Spyhon Filter 4 çok yakında duyurulabilir.

İngiltere tabanlı oyun dergisi PLAY’in son sayısına göre Şubat ayında PS3’e özel olarak GoW IV ve Spyhon Fİlter 4 oyunları duyurulacak.

Derginin “Bu Yıl Duyurulacak 10 Oyun” kısmında yer alan bilgilere göre bu iki oyunun Şubat ayında duyurulması bekleniyor. Hatta uzun zamandır yapılacağı söylenen Syphon Filter 4’ün şuanda SCE London stüdyolarında yapım aşamasında olduğu ve 2012 Kış aylarında oyunun satışa sunulacağı da dergide yer alan bilgiler arasında. Play dergisinde konu hakkında, “Bizim casuslarımız bize Syphon Filter 4’ün 2012 yılında duyurulup satışa sunulacağını söyledi. SCE London Studios tarafından geliştirilen shooter, casusluk ve Gabe Logan’lı oyunumuz geri dönüyor.” şeklinde bir açıklama eklenmiş.

Sony Santa Monica’nın ise God of War IV için iş ilanları verdiği ve ilanlar arasında online oyun tasarımcısı arandığı haberleri dergide yer almış. Play dergisinde ki açıklamada, “Sony Santa Monica’nın online oyun tasarımcısı araması God of War 4’ü online oynayabileceğimiz anlamına geliyor.” dendi.

Şimdilik bize sadece Şubat ayını beklemek kalıyor. Bakalım God of War 4 ve Syphon Filter 4’ü Şubat ayında görebilecek miyiz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın