Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3, EA Play 2018 sırasında gösterilebilir

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3, EA Play 2018 sırasında gösterilebilir

Herkes zombilerle savaşırken, bitkiler durur mu?

Kendisine has yapısıyla büyük ilgi toplayan serinin 3 boyutlu versiyonunun son oyunu Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 için ilk sinyaller alındı. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ne oyunun geliştiricisi PopCap Games, ne de yayıncısı EA tarafından bir bilgi verilmedi ama hazırlanan bir çizgi roman sayesinde, yeni oyunun geldiği anlaşılıyor. Oyunun adıyla hazırlanan çizgi roman, geliştirilmekte olan Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 oyununun habercisi olabilir. Belki de, 2018 senesindeki EA Play etkinliğinde; oyunun, oynanış videosunu dahi görebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Plants vs. Zombies Garden Warfare 3, EA Play 2018 sırasında gösterilebilir

İnternet satış sitesi Amazon içeriklerindeki bir ilandan yola çıkarak yeni oyunla ilgili olasılıklar ele alınıyor. Sitede Plants vs. Zombies: Garden Warfare Volume 2 adıyla satışa sunulan bu çizgi romanın hikayesinin, serinin 3. oyununa geçişi anlattığı söyleniyor. Ayrıca bahsi geçen çizgi romandaki çizimlerin, yeni oyunu geliştiren ekibe verildiği de iddia ediliyor. Bu duyularla birlikte, muhtemelen EA Play 2018 sırasında, yeni oyunun duyurusunun gelebileceği yorumlarını yapabiliriz.

Bilindiği üzere; iki boyutlu ve kendisine has yapısıyla büyük ilgi odağı olan Plants vs. Zombies oyunu, çıkışının ardından pek çok video oyununa örnek olmuştu. İki boyutlu oyunun ikinci versiyonu daha çok mobil platformlarda oynanırken; geliştirici ekip, PC ve konsollar için Plants vs. Zombies: Garden Warfare ismiyle 3 boyutlu, çok oyunculu bir atıcılık oyunu piyasaya sürmüştü. Söylentiler ve yorumlar doğru çıkarsa, 3 boyutlu serinin son üyesini, 9 Haziran 2018 ile 11 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan EA Play 2018 etkinliği sırasında görebilmemiz oldukça muhtemel.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.