Planet Coaster için gelecek büyük ilkbahar güncellemesi detaylandırıldı

Planet Coaster için gelecek büyük ilkbahar güncellemesi detaylandırıldı

Yepyeni özellikler için hazır olun.

Frontier Developments, 11 Nisan 2017 tarihinde indirilmeye sunulacak olan Planet Coaster ilkbahar güncellemesini detaylandırdı. Oldukça büyük olacak bu güncelleme, öncelikle oyuna 3 yeni tren getirecek. Bu 3 yeni heyecan treni haricinde, 3 adet tamamen özelleştirilebilir normal ulaşım aracı eklenecek. En son olarak da, benzersiz bir go-kart aracı eklenecek. Oyuna, en son böyle bir büyük güncelleme, Aralık 2016 tarihinde gelmişti ve bu güncelleme, kış güncellemesi olarak adlandırılmıştı. Dediğimiz gibi, oyunun en büyük bir diğer güncellemesi de ilkbahar güncellemesi olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Planet Coaster için gelecek büyük ilkbahar güncellemesi detaylandırıldı

Peki, bu güncelleme parkınıza sadece heyecan ve mutluluk mu getirecek? Tabii ki hayır. İlkbahar güncellemesi ardından, parkınızda daha tehlikeli olaylar yaşanabilecek. Bu olaylar da, çevreye zarar veren suçlular ve park müşterilerinden para çalan hırsızlar. Bu tip suçlarla mücadele edebilmek için, parkınızda güvenliği sağlamanız gerekecek. Eğer parka tutacağınız özel güvenlik görevlileri yetersiz kalırsa, CCTV de kullanabileceksiniz. Yani efendim, parkınızın müşterileri her daim güvenli hissetmeli.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Özet geçmek gerekirse, bu ilkbahar güncellemesi içerisinde Steel Hydra, Trident, Bakasura, Speed Go Karts, Elixir Machine, Big Wheel ve ZoZo araçları bulunacak. Bu araçlar haricinde artık hırsızlık ile mücadele etmeniz gerekecek. Tekrar hatırlatalım, bu güncelleme 11 Nisan 2017 tarihinde indirmeye sunulacak ve tamamen ücretsiz olacak. Saydığımız bu özellikler haricinde, başka yenilikler de bu güncelleme ile oyuna eklenebilir ve birçok hata düzeltilebilir. Ekstra detaylar için, geliştirici ekibi bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.