Plague Inc. için yeni bir mod geliyor

Plague Inc. için yeni bir mod geliyor

Plague Inc oyuncuları, pandemi seviyesine ulaşan hastalıklara çare bulacak.

Plague Inc geliştiricisi Ndemic Creations ekibi, oyunculara yeni bir mod sunmaya hazırlanıyor. Bu modda ise bir hastalık olmuyor, onun yerine hastalıklarla savaşıyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ndemic Creations, 250.000 dolarlık Coalition of Epidemic Preparedness Innovations ve Dünya Sağlık Örgütü bağışının yanı sıra, bizlere bu yeni modu duyurdu.

İşin daha da iyi olan yanı ise, geliştirilmekte olan bu yeni mod, Dünya Sağlık Örgütü ve Global Outbreak Alert and Response Network ekipleri ile birlikte çalışılarak geliştirilmekte. Yani, bizleri gerçeğe yakın veya o şartları sunan bir mod bekliyor olacak.

Bu modda, oyuncular hastalığın ilerleyişini kontrol altına almak, sağlık şartlarını güçlendirmek gibi şeyler yapacak. Karantina altına almak, sosyal mesafe koydurtmak, halka açık alanları kapatmak ve daha birçok şey, bu modda yer alıyor olacak.

Plague Inc için yolda olan yeni mod çıkışını gerçekleştirdiğinde tamamen ücretsiz olacak. Fakat henüz net bir çıkış tarihi verilmemiş durumda.

Haberimizi sonlandırmadan önce, Steam üzerinde an itibari ile ücretsiz olarak dağıtılan 14 oyuna göz gezdirmek için buraya tıklayabileceğinizi belirtelim. Ayrıca, Playstore üzerindeki 7 adet ücretsiz oyunu da buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimizde bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.