Piranha Bytes, ELEX hakkında detayları yayımladı!

Piranha Bytes, ELEX hakkında detayları yayımladı!

İlgi çekici bir rol yapma oyunu olacak.

Nordic Games ve Piranha Bytes, yeni açık dünya rol yapma oyunları ELEX hakkında yeni bilgileri gün yüzüne çıkardı. Basın çıkışına göre oyun yepyeni bir kıyamet sonrası dünyada geçiyor. Bu dünya ilginç karakterler, mutasyona uğramış yaratıklar ve tabii ki aksiyon içeriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ELEX

Magalan, ELEX’in dünyası, inanılmaz gelişmiş bir uygarlığa ev sahipliği yapıyordu. Fakat bu uygarlığın sonu devasa bir meteor ile sona erdi. Bu gök taşı, uygarlığı yerle bir etmekle kalmayarak şimdilerde herkesin aradığı bir maddeyi oluşturdu: Elex. Bütün gruplar bu maddeyi farklı şekillerde kullanıyorlar. Bu madde bir büyü kaynağı olarak silahlarda kullanılmak için ideal. Oyun tam anlamıyla zıtlıklardan oluşuyor. Duygulara karşı mantık, bilime karşı kurgu ve büyüye karşı lazer silahlar. Bunlar, gruplar arasında da rahatlıkla görülebiliyor.

ELEX

Bahsettiğimiz rol yapma oyunu, oyuncuların rol yapma oyunlarında aradıkları pek çok özelliği ve ögeyi birleştiriyor, tam bir bilim kurgu ortamı oluşturuyor. Oyun Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için 2017’nin ilk çeyreğinde çıkış yapacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.