Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-mp-oyuncu-sayisi/
PintiPanda 29 Nisan 2017 16:56

PintiPanda için hapis cezası isteniyor

Olaylar bayağı ciddi bir şekilde gelişmiş. PintiPanda (Tuna Akşen) için en iyisini diliyoruz.


Türkiye’de oldukça popüler olan Twitch yayıncılarından PintiPanda, gerçek ismi ile Tuna Akşen, için hapis cezası isteniyor. Bu hapis isteminin sebebi ise, oldukça ilginç. Zaman zaman çeşitli Twitter gönderileri ile kendisine muhalif kesimin tepkisini çeken PintiPanda, gönderilerinin emniyete şikayet edildiğinden daha önce bahsetmişti. PintiPanda, bugün yaptığı açıklamada ise bu şikayetlerin savcılık tarafından kabul edildiğini ve hakkında inceleme başlatıldığını hayranlarına bildirdi. Bu açıklamaya sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz zaten.

Yukarıdaki açıklamada Tuna Akşen, “Vaktinde şikayet edilen tweetlerimi savcı kabul etmiş. Kasım 8’de duruşmam var arkadaşlar. 1,5 yıldan, 5,5 yıla kadar hapsim isteniyor. Tweetlerimi cımbızlayıp, bir yerlere yaranmak için çırpınan soysuzlara inat, doğru bildiğimi savunmaya devam edeceğim. Sizin gibilerden korkan, sizin gibi olsun. Günü geldiğinde korkağı da, alçağı da belli olur. Yayınlara ve videolara devam. Bu kansızlar yüzünden vazgeçecek değiliz, eyvallah.” diyor eğer göremeyenleriniz varsa.

Yani kısaca, 8 Kasım 2017 tarihinde duruşması olan Tuna Akşen için 1.5 yıldan 5.5 yıla kadar hapis isteniyor. Leadergamer ve VG247 Türkiye ekibi olarak sevgili Tuna Akşen’e geçmiş olsun diliyor, olayların olumlu yönde gelişmesini umuyoruz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

PintiPanda için hapis cezası isteniyor

Kaan GEZER Editör