Philips monitörü ile 4 farklı sistemi tek bir ekranda oynatmak mümkün

Philips monitörü ile 4 farklı sistemi tek bir ekranda oynatmak mümkün

Aynı anda hem PC, hem PlayStation 4, hem Xbox One, hem de Nintendo Switch oynayabiliyorsunuz. Peki, neden?

Muhteşem bir buluş sayesinde PC, PlayStation 4, Nintendo Switch ve Xbox One platformlarını tek bir ekranda birleştirerek hepsini aynı anda oynamak mümkün. Evdeki bütün monitörlerin bozulduğunu varsayalım, fakat tek bir monitör hala çalışıyor. Canınız PC‘de Little Nightmares oynamak istiyor, fakat 3 kardeşinizden biri PlayStation 4‘te Prey, bir diğeri Xbox One‘da Grand Theft Auto V ve son kardeşiniz de Nintendo Switch‘te The Legend of Zelda: Breath of the Wild oynamak istiyor. Eğer sahip olduğunuz monitör Philips‘in BDM4037U‘ modeli ise, bütün bu sistemleri aynı anda çalıştırıp oynayabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

philips

Philips‘in BDM4037U model 40 inçlik monitör, 4K çözünlürlüğe sahip. Bu kıvrımlı monitörün farklı sistemleri bir arada çalıştırabilmesini sağlayan özellik ise MultiView. Ekranın arkasında bulunan 2 HDMI, 1 DisplayPort ve 1 VGA girişi sayesinde, bu monitörün MultiView özelliği sağlıklı bir şekilde kullanılabiliyor. Zaten bu özelliğin kullanılabildiğini yukarıdaki görseli inceleyerek görmüşsünüzdür.

Monitörün çözünürlüğü 3840×2160 olduğu için, 1920×1080 çözünürlüğünü herhangi bir takılma olmadan rahat rahat çalıştırabiliyor. Yukarıdaki görüntünün sahibi 2 adet HDMI girişini kullandıktan sonra DisplayPort‘ları kullanmak yerine ayrıca ses kablosu isteyen yeni bir HDMI‘ı VGA‘ya dönüştüren kablo alıp, öyle bağlamış. Eğer kablo düzeni konusunda kendinize güveniyorsanız, sizin de pek zorluk çekeceğinizi düşünmüyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.