PewDiePie, son olaylar konusunda önemli bir açıklamada bulundu

PewDiePie, son olaylar konusunda önemli bir açıklamada bulundu

PewDiePie, olaylardan ders almış mıdır dersiniz?

YouTube‘un en büyük yıldızı olan PewDiePie, bildiğiniz üzere yakın bir tarihte, bir PlayerUnknown’s Battlegrounds yayınında, herkesin karşısında söylemiş olduğu bir kelime yüzünden başını belaya sokmuş ve işler onun için karışmıştı. İşin ilginç kısmı, böyle bir olay, PewDiePie‘ın başına ilk defa gelmiyordu ve bütün olanlardan sonra hala dersini alamamış gibi duruyordu. Fakat, en sonunda, 12 Eylül 2017 tarihinde yayımlamış olduğu My Response isimli yeni video ile, durum hakkında önemli açıklamalar yaptı.

PewDiePie

YouTube‘un South Park‘ı olarak nitelendirebileceğimiz PewDiePie, yayımlamış olduğu bu yeni videoda, “Böyle bir şey olacağını bilmem gerekiyordu.” dedi ve, “Ortalığı böyle karıştırarak devam etmemeliyim.” şeklinde bir açıklama ekledi. Yayımlamış olduğu duyuru videosunda, “Ben bir salağım.” şeklinde açıklamalarda bulunarak, içindeki üzüntüyü dile getiren PewDiePie‘ın açıklama videosunu, haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın