Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 23.05.2020

eFootbal PES 2020, Nisan ayında UEFA 2020 turnuvası için DLC alacaktı ancak COVID-19 krizi nedeniyle ertelendi. Bu kriz nedeniyle zaten turnuvanın kendisi de gerçekleşmeyecek. Şimdi, kısa bir gecikmeden sonra yeni paket için bir çıkış tarihi duyuruldu. DLC oyuna sahip olan herkes için ücretsiz olarak gelecek. Paket UEFA’da bulunan bütün milli takımları içeriyor. Yani Türkiye’de DLC içeriğinde bulunuyor. Bence bu PES 2020’ye dönmek için çok iyi bir fırsat.

Ertelenen UEFA EURO 2020 içeriği 4 Haziran Perşembe günü 55 katılımcı, 2 yeni stadyum ve daha fazlasının yer aldığı #eFootballPES2020’ye geldiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Bu içerik 4 Haziran‘da Data Pack 7.0‘ın bir parçası olarak gelecek. Playstation 4, Xbox One ve Steam platformlarına çıkacak.

  • 55 UEFA milli takımının tamamı ve güncel milli takım formaları oyunda bulunacak.
  • Resmi UEFA EURO 2020 turnuva modu planlandığı gibi eklenecek.
  • Wembley Stadyumu ve Saint Petersburg Stadyumu’nun son derece gerçekçi rekreasyonları planlandığı gibi eklenecek.
  • Resmi UEFA EURO 2020 Grup Aşaması maç topu oyunda bulunacak.
  • UEFA EURO 2020 öne çıkan oyuncular, maç günleri ve diğer oyun içi etkinlikler hala planlanıyor. Bu özellikler değişime tabi tutuluyor. Yakında daha fazla ayrıntı paylaşılacak.

PES 2020 lansmandan bu yana futbol tarihinin bazı büyük anlarını oynamanıza izin veren Iconic Moments serisi de dahil olmak üzere bazı büyük güncellemeler aldı. Bu oyunu gözden geçiren Richard Wakeling “Şimdiye kadar yapılmış en büyük futbol oyunu” olabileceğini söyledi.

Sitemizde bulunan diğer oyun haberlerine göz gezdirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.