Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

PES 2019 tüm detayları ve duyuru videosuyla ortaya çıktı

PES 2019 tüm detayları ve duyuru videosuyla ortaya çıktı

Konami, oyuna dair yeni bilgileri duyuru videosu ile birlikte sundu.

UEFA ile yaptığı anlaşmaların sonlanmasının ardından Şampiyonlar Ligi lisansını kaybeden Konami, oyunculara PES 2019 ile bambaşka bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Konami, içerik konusunda da farklı yönlerden destekleyeceği oyunda özellikle yeni oynanış unsurlarını öne çıkaracak. Paylaşılan oynanış videosu ve bilgilerin ışığında, Pro Evolution Soccer serisinin yeni bir dinamiğe kavuşacağını söyleyebiliriz.

PES 2019

Oynanış bilgilerinin ve içerik detaylarının yanı sıra, oyunun kapağında yer alacak ünlü isim de belli oldu. PES 2019, FC Barcelona’nın yıldız oyuncusu Philippe Coutinho’nun yüzü ile oyuncuların karşısına çıkacak. Oyundaki yeni içeriklerden ve eklenmesi planlanan liglerden daha önce paylaştığımız bir haberde bahsetmiştik. Dilerseniz buraya ilerleyerek Pro Evolution 2019 içerikleri hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımıza ilerleyebilirsiniz.

Konami tarafından paylaşılan duyuru metninde en çok ilgi çeken kısımlardan bir tanesi de oyunun arayüzü oldu. PES 2019 ile, PES serisinin alışılmış görünümünün dışında bambaşka bir arayüzün oyuncuları bekliyor olacağı şirket tarafından belirtiliyor. Arayüz yeniliği, sıra sıra kulağa önemsiz gelebilse de aslında bir oyunun gelişmiş gözükmesini sağlamakta. Erişimi daha kolay butonlar ve daha akıcı bir arayüz deneyimi sizleri bekliyor olacak.

David Beckham’ın da bulunacağı oyunda, Uluslararası Şampiyonlar Kupası (ICC) lisansı bulunuyor. Yani Şampiyonlar Ligi lisansı kaybedilmiş olsa da, oyunda büyük turnuvaları deneyimleme imkanınız hala bulunuyor. Bunun yanı sıra geliştirilen MyClub ile daha sürükleyici bir oyun deneyimi de PES 2019 ile birlikte sunuluyor olacak. Dilerseniz hemen yukarıdan oyunun duyuru videosunu izleyebilirsiniz.

PES 2019, seriye teknik yenilikler de getiriyor.

Oyun, yalnızca içerik ve tasarım açısından değil teknik açıdan da gelişmiş bir şekilde oyunculara sunulacak. 4K HDR teknolojisini tam olarak kullanabilmek için oluşturulan “Enlighten” yazılımı sayesinde, PES 2019’da serinin önceki oyunlarına göre daha etkileyici grafikler ile karşılaşacaksınız. Gerçek zamanlı aydınlatma ve gelişmiş kalabalık detayları da sizi gerçekten bir maçta gibi hissettirecek unsurlar arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra, oyundaki çim dokusunun kalitesinin de iyileştirildiğini söylemek gerek. Pro Evolution Soccer 2019, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için 30 Ağustos 2018 tarihinde satışa sunulacak.


PES 2019  Satın al
PES 2019 inceleme    Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın