PES 2019, oldukça avantajlı bir fiyata ön siparişe açıldı

PES 2019, oldukça avantajlı bir fiyata ön siparişe açıldı

Oyunun siparişini şimdiden vererek çıkış gününü beklemeye başlayabilirsiniz.

Konami, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir duyuru ile birlikte PES serisinin yeni oyunu PES 2019’u duyurmuştu. Pek çok teknik yeniliğin yanı sıra farklılık taşıyan içerikler de sunacak olan oyun, ön siparişe açıldı. Playstore üzerinden ön sipariş yolu ile satın alabileceğiniz oyun şu an için oldukça avantajlı bir fiyata satılıyor.

Pro Evolution Soccer 2019 PES 2019

PES 2019, Playstore üzerinden ön sipariş verdiğiniz takdirde yeni içerikler elde etmenizi sağlayacak. Birbirinden farklı pek çok lisanslı ligin bulunduğu oyunun sahip olduğu içerikleri daha önce sizlere aktarmıştık. Yeni stadyumlar, geliştirilmiş çim yapısı, yüksek kalitede animasyonlar ve çok daha fazlası Pro Evolution Soccer 2019’da sizleri bekliyor olacak.

Oyunu ön sipariş yolu ile Playstore’dan satın almak için yalnızca 198 TL ödemeniz gerekiyor. Üstelik bu paranın içerisinde yalnızca ana oyun bulunmuyor. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz farklı içerikler de ön sipariş hediyesi olarak sizlere sunuluyor. Dilerseniz hemen aşağıdan ön sipariş hediyelerine göz atabilirsiniz. Pro Evolution Soccer 2019’u Playstore üzerinden ön sipariş vermek için buraya tıklamanız yeterli.

  • PES Brazil Legend Player (Kiralama)
  • 1000 myClub Coin

PES 2019, UEFA Şampiyonlar Ligi lisansı olmadan mı çıkacak?

Konami ve UEFA arasındaki anlaşmanın sona ermesi ile birlikte, seri Şampiyonlar Ligi lisansını kaybetmiş oldu. Her ne kadar bu büyük turnuvaya katılamayacak olsanız da, oyunda sizlere sunulan pek çok farklı lig bulunacak. UEFA lisansının kaybedilmiş olması, tüm içeriklerin ortadan kalktığı anlamına gelmiyor. Dilerseniz buradaki yazımızdan oyunun neler sunacağına göz atabilirsiniz.


PES 2019  Satın al
PES 2019 inceleme    Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın