Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

PES 2019 hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı

PES 2019 hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı

Konami UEFA lisansını kaybetti ancak PES serisindeki lig çeşitliliği artacak.

Oyun dünyasının canlandığı bu aylarda, pek çok oyuna dair sızıntı olarak adlandırılan bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Hong Kong’un PlayStation Mağazasının bir hatasının ardından, PES 2019’a dair ilk bilgiler ve ekran görüntüleri ortaya çıktı. Bu bilgiler arasında pek çok iyi haberin bulunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

PES 2019

Mağaza sayfasındaki açıklamasına göre, bu seneki PES oyununda lig çeşitliliği büyük bir oranda artacak. Konami’nin geçtiğimiz günlerde UEFA lisansının sonlandığını duyurmasının ardından, PES serisinin geleceğinin tehlikede olup olmadığı sorgulanmaya başlanmıştı. Görünen o ki, geliştiriciler bu açığı daha fazla lisanslı lig ile anlaşarak kapatmışlar. Bunun yanında, eklenen 11 yeni yetenek ile birlikte serideki bireysellik de PES 2019’da artacak.

Gol sonrası animasyonlar ve vuruş görüntülerinde yapılan iyileştirmeler sayesinde, grafikler önceki oyunlara kıyasla çok daha gelişmiş olacak. Yenilenen ML Real Season ve MyClub özellikleriyle de oyun çok daha çeşitlilik sahibi bir yapıya kavuşacak. PES 2019, Konami’nin seriyi ayakta tutabilmesi için oyuncuların beklentilerini karşılaması gereken bir oyun. PlayStation Mağaza’da listelenen yeniliklere bakılırsa, bu o kadar da uzak bir hedef gibi görünmüyor.

PES 2019 ekran görüntüleri oldukça etkileyici.

Sızıntının ardından PES 2019’a dair bilgi sahibi olmakla kalmıyor, oyunun görüntülerine de bakabiliyoruz. Fotorealizm prensibinin benimsendiği oyun, 4K HDR animasyonlara sahip olacak. Özellikle Xbox One X gibi doğal 4K destekleyen bir cihazınız varsa, bu teknolojinin nimetlerinden faydalanmak sizi memnun edecektir. Dilerseniz, hemen aşağıdan oyunun üç farklı ekran görüntüsünü inceleyebilirsiniz.


PES 2019  Satın al
PES 2019 inceleme    Haber 


Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın

  1. Lidır Geymır :D dedi ki:

    Pes 2018 kopyala yapıştır.Yine Unity 3d oyun gibi…