PES 2019 deneme sürümü çıkış tarihi belli oldu

PES 2019 deneme sürümü çıkış tarihi belli oldu

Ön sipariş yapmadan önceki son deneme hakkı!

Her sene olduğu gibi Konami bu sene de adetini bozmuyor. PES 2019 deneme sürümü yani deneme sürümü önceki oyunlarda da olduğu gibi yayımlanacak. Fakat bu seferki deneme sürümü ufak tefek farklılıklar ve özel bir takım detaylar içerecek. Adı her daim lisans sorunlarıyla anılan oyun serisi, içerdiği şampiyonlar ligi kariyer modlarının da resmi haklarını FIFA’ya  kaptırınca ne yapacağı ya da nasıl bir yol izleyeceği merak edilen detayların arasında yer alıyordu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PES 2019 deneme sürümü çıkış tarihi belli oldu

PES 2019 deneme sürümü çıkış tarihi belli oldu

Dev Japon şirket Konami, PES 2019 deneme sürümü için çıkış tarihi belirlemesi bir yana, hangi platformlarda bulunacağının da detaylarını oyuncularla paylaştı. PES 2019 deneme sürümü; PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacağı doğrulandı. Deneme sürümünün çıkış tarihi ise oldukça ilginç. 8 Ağustos 2018 tarihinde dijital marketlerden bu deneme sürümüne erişebilir ve gönül rahatlığıyla ücretsiz bir şekilde PES 2019’i deneyebilirsiniz.

28 Ağustos 2018 tarihinde çıkış yapacak oyundan tek haberler bu da değil. PES’ın resmi YouTube kanalında deneme sürümü için bir tanıtım video da yüklenmiş. Videoyu dikkatlice izlediğimizde artık klasikleşmiş tarzda bir futbol oyunu tanıtım videosu olduğunu görmemiz oldukça muhtemel. Videoyu izleyenler için sonunda da bir sürpriz paylaşılmış. Deneme sürümüne dahil olacak bütün takımları görmemizi sağlayan bir liste çıkarılmış. Liste bakıldığında; FC Barcelona, FC Schalke 04,  Liverpool FC, Inter Milan, AC Milan, AS Monaco FC, Sao Paulo FC, CSD Colo-Colo, Arjantin ve Fransa milli futbol takımlarını görmek mümkün.

Japon yapımı, köklü geçmişe sahip bu futbol oyununun seri olarak başarısını incelediğimiz zaman Konami’nin, “Artık Pro Evolution Soccer’lardan başka yüksek bütçeli oyunlar yapmayacağız ve direksiyonumuzu mobil cephesine çevireceğiz.” açıklamaları aklımıza geliyor. Buradan anlamamız gerekli ki Konami, gayet memnun. Üstelik mobil odaklı olmaya karar vermesine rağmen. Oyuncuların kendi  arasındaki tutumlarını incelediğimiz zaman ise ülkeden ülkeye çok büyük farklılıklar görüyoruz. FIFA, Amerika ve Batı Avrupa gibi önemli yerleri avucunun içine almışken Pro Evolution Soccer, Orta ve Uzak Doğu’da daha çok tercih ediliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


PES 2019  Satın al
PES 2019 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.