PES 2018 resmi olarak duyuruldu ve ilk görseller yayımlandı

PES 2018 resmi olarak duyuruldu ve ilk görseller yayımlandı

Duyuru sırası FIFA 18 tarafında artık.

Sabah saatlerinde sizlere bir söylentiyi rapor etmiştik. Bu söylenti, PES 2018 hakkındaydı. Bu ortaya çıkan söylentilerden sadece birkaç saat sonra Konami, resmi olarak PES 2018 duyurusu gerçekleştirdi. Yapılan resmi açıklamaya göre bu oyun; PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 14 Eylül 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Eski nesil konsolların yükünü henüz sırtından atmamış olan bu oyun, seriye yepyeni özellikleri de katacak. Dilerseniz haberimizin devamından, oyun için yayımlanan 5 adet görsele ve yeni detaylara göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PES 2018 resmi olarak duyuruldu ve ilk görseller yayımlandı

Yapılan yeni açıklamalara göre PES 2018, yepyeni mekaniklere ev sahipliği yapacak. Oyunda halihazırda bulunan mekanikler ise iyileştirilecek. Bu mekaniklerden bir tanesi de topu koruma mekaniği. PES 2018 ile daha etkili bir şekilde topa kalkan olabileceğiz. Real Touch+ teknolojisi ile birlikte ise top kontrolü bambaşka bir seviyeye taşınacak. Penaltı ve serbest vuruşlar da baştan yapıldı. Bu yüzden, yepyeni iki mekanik de sizleri bekliyor olacak duran toplarda.

Random Selection Match ve Online Co-Op isimli iki oyun modu da oyuna geri dönecek. Bu modlardan Online Co-Op ile 2’ye 2 veya 3’e 3 maçlar gerçekleştirebileceksiniz. PES League ve Master League modları da gözle görülür bir şekilde iyileştirilmiş olacak. Bu modlarda yepyeni transfer sistemleri, maç öncesi röportajları, soyunma odası görüntüleri ve sezon öncesi turnuvaları, oyuncuların gözünü dolduracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PES 2018, oyuncuların karşısına yepyeni bir sunum tarzıyla da çıkacak. Öncelikle, oyunun menü tasarımı ve kullanıcı arayüzü, gözle görülür bir büyüklükte değiştirilecek. Ayrıca grafikler de yükseltilecek. Real Capture teknolojisi ile, stadyumların gerçek hayattaki ışıklandırmaları, oyuna aktarılabilecek. Böylece, gerçek dünyaya en yakın stadyumları ve verdikleri hisleri elde edebileceksiniz.

PES 2018 ile futbolcular da iyileştirilmiş olacak. Futbolcuların modelleri, resimleri ve animasyonları, yeni oyun için baştan yapıldı. Tüm bunlar yapılırken, formalara da yepyeni detaylar eklendi tabii. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.